AŞKIN KANDİL - evde kal

Perşembe Sanayi sitesi inşaatı başlıyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Perşembe Sanayi sitesi inşaatı başlıyor..
Yıllardır Perşembe halkının merak ve heyecanla beklediği önemli bir proje tamamlanarak hayat geçiyor. Perşembe için önemli bir gündem maddesini oyladıklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Meclisimizde önemli kararların altına imza atmaya devam ediyoruz. Perşembe için bugün tarihi günlerden birisi. İlçemizde 153 esnafın rahatlıkla bir arada bulunacağı sanayi sitesi için büyük bir adım attık. İlçemize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“İLÇEMİZ İÇİN BÜYÜK BİR GELİŞME”

Perşembe Küçük Sanayi Sitesi’nin ilçede büyük heyecan yaşattığını belirten Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, “İlçemiz için önemli bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Öncelikle bu süre içinde bizlerden desteğini esirgemeyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve süreci başarılı bir şekilde sürdüren Perşembe Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi yönetimine çok teşekkür ediyorum. İlçemiz için bu güzel gelişmeyi hep birlikte takip ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız ilçemize özel ilgi gösteriyor. Bunu ilçemize yapılan yatırımlarda da rahatlıkla fark ediyoruz. Sakin şehir olma özelliği ile birlikte Ordu’nun farklı bir ilçesiyiz. İlçemizde bina altlarında bulunan iş yerlerini yapılacak bu sanayi sitesine taşıyacağız. Kısa süre içinde sanayi sitesinin temelini atarak projeyi kısa süre içinde hayata geçireceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalarda önceliğimiz Perşembe’dir” dedi.

“İSTİHDAMA ÖNEMLİ KATKI SUNACAK”

Yapılacak olan Perşembe Küçük Sanayi Sitesi’nin istihdama da önemli katkı sunacağını ifade eden Başkan Tandoğan, “İlçemizde kurulacak olan Perşembe Küçük Sanayi Sitesi en az 700 kişiye istihdam sağlayacak. Bu da ilçemizde önemli bir iş sahası anlamına geliyor. İlçemizde buna benzer yatırım çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Milletvekilleri evlerinde karantinaya aldılar..Önceki Haber

Milletvekilleri evlerinde karantinaya al...

Belediye başkanı Cenaze namazı kıldırıyor..Sonraki Haber

Belediye başkanı Cenaze namazı kıldırıyo...

Facebook Yorum

Yorum Yazın