3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Perşembe-İstanbul arası yeni otobüs seferleri hizmete girdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Perşembe-İstanbul arası yeni otobüs seferleri hizmete girdi..
İstanbul’da ticaret yapan iş adamı, Perşembe’li, Perşembe sevdalısı Muhittin Sert’ten Perşembe halkına yeni bir turizm hizmeti. İş adamı Muhittin Sert Perşembe’ye açtığı otobüs yazıhanesi ile Perşembe halkına çok iyi ve tam yerinde bir hizmet sunmaya başladı.

Perşembe ilçesinin öz evladı olan Muhittin Sert, yıllardır İstanbul’da Perşembe’liler için yaptığı  güzel hizmetlere bir yenisini daha ekledi. İş adamı Muhittin Sert, Ali Osman Ulusoy firması ile anlaşarak Perşembe’ye açtığı yazıhanesi ile Perşembe’den İstanbul’a özel seferler düzenlemeye başladı.

Ali Osman Ulusoy firması her gün Perşembe’den kalkacak ve sahil yolundan İstanbul’a gidecek. İstanbul dönüşü ise yine Fatsa Bolamandan sahil yolundan Perşembe’ye gelecek, Ordu’ya uğramayacak.

OTOBÜSLER ORDU’YA UĞRAMAYACAK..

Firmanın hizmete başlamasıyla ilgili bir açıklama yapan Muhittin Sert, “Ordu otogarının yeni yerine taşınmasından sonra Perşembe’den İstanbul’a gidecek  vatandaşlarımız için ters orantılı  yaşanacak bir çileli soruna çözüm buldum. Çünkü, Perşembe’li yolcular önceden Kumbaşına  servisle gidiyor, otobüse biniyorlardı. Şimdi Ordu’dan kalkan otobüslerin Kumbaşına uğramaları yasaklandı. Ancak, Kırlı sapağına gitmeleri gerekecek, hemşerilerim büyük bir sorun yaşayacaklardı. Ben bu sorunu çözmek için her zaman hemşerilerime nasıl iyi bir hizmet edebilirim diye düşündüm ve  ilçemize açtığım yazıhane ile Ali Osman Ulusoy firması ile anlaşarak Perşembe-Ordu arası  sahil yolundan direk İstanbul’a gidilecek. Hatta Perşembe Fatsa  arası Çaka, Çaytepe, Yalıköy güzergahındaki yolcularımız  Perşembe’ye gelmeden yol kenarından otobüslerine binebilecekler.  İstanbul dönüşü de aynı güzergah takip edilecek ve son durak Perşembe olacak” dedi..

Perşembe halkı adına bu güzel hizmeti düşünüp uygulamaya koyan iş adamı Muhittin Sert’e, Perşembe halkı teşekkür ederek, yapılan bu güzel hizmet için Perşembe  halkının  büyük bir sorununun çözüldüğünü ifade etmektedirler.

Biz de tüm Perşembe halkı adına hayırlı olsun temennilerimizi iletiyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 5
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Cem evinin inşaatını Büyük Şehir tamamlayacak..Önceki Haber

Cem evinin inşaatını Büyük Şehir tamamla...

Başkan Hilmi Güler, “Amacımız daha güzel bir Ordu”Sonraki Haber

Başkan Hilmi Güler, “Amacımız daha güzel...

Haber Yorumları

 • Emrah23-01-2021 17:03

  Allah razı olsun Muhittin beyden böyle bir hizmeti düşündüğü için Allah işlerini daim etsin şahsım adına teşekkürü bir borç bilerek kendisine memleketim adına ayrıca teşekkür ederiz

Facebook Yorum

Yorum Yazın