Perşembe aday adayı Nusret Aykut, İstanbul’da ..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Perşembe aday adayı Nusret Aykut, İstanbul’da ..
AK Partiden Perşembe Belediye başkanlığına aday adayı olan ve aslen Perşembe’nin Kırlı Mahallesinden Nusret Aykut, Perşembe için adaylığını açıkladıktan sonra soluğu İstanbul’da Ordulu’lar gününde aldı. Aykut, İstanbul valiliğinden emekli olan Ordu’lu vali yardımcısı Mehmet Kalyoncu ile de tanışarak bir süre sohbet ettiler.

İstanbul Yeni Kapı sahili etkinlik alanında 12’incisi düzenlenen Ordu Tanıtım Günleri tüm hızıyla devam ederken, Özellikle Perşembeli gurbetçiler AK Parti’den Perşembe Belediye başkan aday adayı olan Nusret Aykut’a yoğun ilgi gösteriyor.

Hemşehrileriyle tek tek ilgilenen Aykut, Perşembe Belediye Başkanlığı’na neden talip olduğunu ve yapacakları projeleri de anlatmaya devam ediyor.

İstanbul Günleri vesilesiyle Perşembeli hemşehrileriyle bir araya geldiklerini söyleyen AK Parti Perşembe Belediye başkan aday adayı Aykut, “İstanbul Günleri vesilesiyle buradaki dostlarımız, kardeşlerimiz ile bir araya geldik. Başkanlık için çıktığımız bu yolda hemşerilerimizden gelen önerileri dinledik. Biz nerede bir Perşembe’li varsa herkesin sorununa derman olmak istiyoruz. En önemlisi de  memleketlerine geldiklerinde memleketlerindeki değişikliği hissettireceğiz. Kazanan Perşembe olsun diyorum. Cumhurbaşkanımız AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdir etmesi ve tensipleriyle halkımızın güven oylarıyla sevdam Perşembe İlçemde hep birlikte güzel işler yapacağız” şeklinde konuştu.

 


MUHİTTİN SERT AKP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI..Önceki Haber

MUHİTTİN SERT AKP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLAD...

Memur Sen’i memuru satmakla suçladı..Sonraki Haber

Memur Sen’i memuru satmakla suçladı..