3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Otobüs durakları hükümlüler tarafından yapılıyor..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Otobüs durakları hükümlüler tarafından yapılıyor..
Ordu Efirli yarı açık ceza evinde yatan hükümlüler, hem cezalarını çekiyor, hem de meslek öğreniyorlar. Ordu’da hükümlüleri sosyal hayata kazandırmak ve onların yeni meslek edinmelerini sağlamak amacıyla imzalanan protokol kapsamında mahkumlar tarafından imal edilen toplu taşıma duraklarının montaj çalışmaları devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi tarafından yapılan montaj çalışmalarında şu ana kadar 182adet durak altyapısı tamamlanan noktalara yerleştirildi.

“19 İLÇEYE BİN 500 ADET DURAK MONTAJI YAPILACAK”

Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Adalet Bakanlığı Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yükümlülerce yapılan durakların montajının19 ilçede devam ettiğini belirten Genel Sekreter Coşkun Alp, “Bu iş birliği protokolü ile hem ilçelerimizin durak ihtiyacını karşılayacağız hem de yükümlülerin yeni meslek edinmelerini sağlamış olacağız” dedi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp sözlerine şöyle devam etti: “Büyükşehir Belediyemiz ile Adalet Bakanlığı Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yükümlülerin yaptığı duraklar ilçelerimizde belirlenen noktalara yerleştirilmeye devam ediliyor. İlk etapta 57 adet durağın montajını yapan ekiplerimiz ikinci etapta 125 adet durağın daha montajını ilçelerimizde gerçekleştirdi. Bu çalışma ile hem ilçelerimizde vatandaşlarımızın ihtiyaç duydukları noktalara durak yerleştirirken hem de hükümlülerimizin yeni meslek edinmelerini hedefliyoruz” diye konuştu.

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi tarafından gerçekleştirilen durak montaj çalışmaları 19 ilçede altyapısı tamamlanan noktalarda devam ediyor.


Başkanlar yeni okulu ziyaret ettiler..Önceki Haber

Başkanlar yeni okulu ziyaret ettiler..

“Şeker ve kalp hastasıyım, ne dediğimi hatırlamıyorum”Sonraki Haber

“Şeker ve kalp hastasıyım, ne dediğimi h...