4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

OSKİ EKİBİ BOZKURT’TA YARALARI SARIYOR..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OSKİ EKİBİ BOZKURT’TA YARALARI SARIYOR..
Ordu Büyükşehir Belediyesi OSKİ genel müdürlüğüne ait ekipler afet bölgesinde yaraları sarmaya devam ediyor. Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde çalışmalarını sürdüren OSKİ ekibi için genel müdür Murat Us, “Gün destek olma günüdür. Birlik ve beraberliğimiz ile bu afetleri hep birlikte atlatacağız” dedi..

Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatı ile sel afetinin yaşandığı Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine giden Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne (OSKİ) ekipleri çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Yangın, sel, deprem, heyelan gibi doğal afetlerde gerek müdahale ekipleri gerekse de sosyal desteklerle yardıma koşan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Kastamonu’daki sel felaketinin yaralarını sarmak için Bozkurt ilçesindeki çalışmalara destek veriyor.OSKİ’ye bağlı 6 kişilik teknik personel ve 1 vidanjörden oluşan ekip, selde zarar gören içme suyu hatlarının tamiratı için gece-gündüz çalışma gerçekleştiriyor.

''GÜN DESTEK OLMA GÜNÜDÜR''

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları doğrultusunda bölgeye ekip gönderildiğini belirten OSKİ Genel Müdürü Murat Us, Gün destek olma günüdür. Birlik ve beraberliğimiz ile bu afetleri hep birlikte atlatacağız” dedi.

Genel Müdür Murat Us, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

''Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla Antalya ve Muğla’da çıkan orman yangınlarında önemli rol üstlenen OSKİ ekiplerimiz, şimdi de Kastamonu ili Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketi içinharekete geçti. OSKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından bölgede yaşanan sel afetinin yaralarını sarmak ve meydana gelen hasarları en aza indirmek için 6 kişilik teknik personel ve 1 vidanjörden oluşan ekip, selde zarar gören içme suyu hatlarının tamiratını için çalışma gerçekleştiriyor. Alt yapının büyük zarar gördüğü sel afetinde ülkenin dört bir noktasından gelen ekiplerle birlikte hareket eden OSKİ ekiplerimiz ilçeye sağlıklı içme suyu sağlanması noktasında önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü olarak Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr.Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile yangın, sel, deprem, heyelan gibi doğal afetlerde ilk yardıma koşan kurumlardan birisi olduk. Millet olarak bu zor günleri de atlatacağız. Bölgede çalışma yürüten tüm ekip arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum.”


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Memurun hakkını savunamayan İsmail Çelenk’in sesi soluğu kesildi..Önceki Haber

Memurun hakkını savunamayan İsmail Çele...

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI CUMA GÜNÜ ORDU’DA..Sonraki Haber

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI CUMA GÜNÜ ORDU’D...

Facebook Yorum

Yorum Yazın