4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

ORDU’NUN TADI KYBELE FİDANGÖRE AÇILDI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ORDU’NUN TADI KYBELE FİDANGÖRE AÇILDI..
Gülyalı ilçesinde bulunan Çikolata Park’ta üretimi yapılan ve Kybele markası ile satışa sunulan çikolatalar Altınordu merkezde Fidangör mevkiine gelerek hizmete açıldı.. Yerli ve yabancı turistler tarafından büyük ilgi görüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesinin şirketi ORTAR A.Ş. kendi alanında yaptığı birçok yenilik ve çalışmalarla Ordu’ya katma değer sunmaya devam ediyor.

Daha fazla kitleye ulaşım sağlamak adına e- ticaret başta olmak üzere sosyal ağları da aktif kullanan ORTAR A.Ş. Ordu’nun en işlek caddelerinden biri olan Altınordu ilçesi Sırrıpaşa Caddesi’ne açtığı Kybele Fidangör Cafe ile birbirinden farklı tasarımlarla üretimi yapılmış çikolataları vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

“ORDU’NUN TADI BU ÇİKOLATALARDA”

Fındık, bal, kokulu üzüm, mavi yemiş, ısırgan gibi Ordu'da bulunan sebze ve meyvelerden üretimi yapılan çikolataların vatandaşlarında büyük beğenisini topladığını belirten ORTAR A.Ş. Genel Müdürü Sancar Eser, ORTAR olarak Ordu’nun turizmine ve ekonomisine katkı sunmaya devam edeceğiz, dedi.

Genel Müdür Sancar Eser, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in destekleri ile Gülyalı ilçemizde üretimini yaptığımız ve Kybele markası adı altında satışa sunduğumuz çikolatalarımız yerli ve yabancı turistlerden büyük ilgi görüyor. Özellikle farklı konseptlerde ürettiğimiz çikolatalar büyük ilgi görüyor. ORTAR A.Ş. olarak farklı konseptlerde üretim yapmaya ve vatandaşlarımıza sunmaya devam edeceğiz.”

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ordu’da çikolatayı ön plana çıkartacak ve nefis tada sahip olacak bir işletmenin olmasından memnun olduklarını belirten vatandaşlar, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ORTAR A.Ş teşekkür ettiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Amatör sporculara Pandemi desteği nefes oldu..Önceki Haber

Amatör sporculara Pandemi desteği nefes...

Unutulmaz destan gelecek kuşaklara aktarılacak..Sonraki Haber

Unutulmaz destan gelecek kuşaklara aktar...

Facebook Yorum

Yorum Yazın