4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Ordu’lu yüzücüler Giresun’dan madalya getirdiler..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Ordu’lu yüzücüler Giresun’dan madalya getirdiler..
Ordu’lu yüzücüler, Giresın’da yapılan yarışmalarda yüzümüzü güldürdüler. Anadolu yıldızlar ligi yüzme Türkiye şampiyonası finallerinde Ordu kafilesi toplamda 6 altın, 1 gümüş ve 4 bronz madalya ile şampiyonayı tamamlamış oldu.

12-15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Giresun'da yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Türkiye Şampiyonası Final Yarışlarında, Hasan Ahmet Yılmaz 50m-100m-200m sırtüstü Türkiye şampiyonu olarak 3 altın madalya, Doruk Kılınç 50m sırt ve 50m kurbağa Türkiye Şampiyonu olurken 100m serbest Türkiye üçüncüsü, Azra Şener 200m karışık Türkiye Şampiyonu 50m kurbağa Türkiye üçüncüsü, Doruk Utkan Sahin 200m karışık Türkiye İkincisi 100 m kelebek ve 200 m. sırtüstü Türkiye üçüncüsü olarak şampiyonayı tamamladılar.

Yüzmede gerek alt yapı çalışmaları, gerekse performans sporcularına verilen emeklere şahit olduklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, antrenörlerin oluşturdukları programla sporcuların disiplinle çalıştığını söyledi. Tüm bu emeklerin sonucunda başarılarında beraberinde geldiğini söyleyen İl Müdürü Genç, Analig Yarışmalarında dereceye giren sporcuları ve antrenörleri tebrik etti.

 


Perşembe Şenyurt imamı kazada hayatını kaybetti..Önceki Haber

Perşembe Şenyurt imamı kazada hayatını k...

Memur Sen 81 ilde eş zamanlı basın açıklaması yaptılar..Sonraki Haber

Memur Sen 81 ilde eş zamanlı basın açıkl...