AŞKIN KANDİL - evde kal

Ordu’lu sanatçı Sedat Duran Virüs için beste yaptı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ordu’lu sanatçı Sedat Duran Virüs için beste yaptı..
Aslen Ordu-Gölköy’lü olan Türk Halk Müziği sanatçı Sedat Duran’ın sosyal medyada yaptığı virüsle ilgili bir paylaşım oldukça dikkat çekti. Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin ile bazı fotoğraflar da paylaşan sanatçı Duran, şarkılarda yaptığı ve bestelediği nakaratı virüs için özel bir beddua paylaşarak güzel bir beddua etti ve “Ulan Çakal soyu herhalde herkesi kendin gibi biliyorsun. İnşallah korana virüs sana bulaşır da ülkemden senin gibi bir pislik gider” dedi..

Bu günlerde kabadayılığını ve erkekliğini sanal alemde perçinlemeye çalışarak delikanlı, dürüst ve yalakalık yapmaya çalışanlara karşı paylaşım yaparak hakaret edenleri kast eden bir paylaşım yapan Ordu’lu sanatçı Sedat Duran, Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’i savunur bir beste yaparak adeta bazı kişilere virüs bulaşması için beddualı bir beste paylaşımı yaptı.

Sanatçı olduğu görünen Sedat Duran, Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar ŞAHİN’in yanında olduğunu ve desteklediğini belirten bir paylaşım yaptı ve başkanla birlikte fotoğraflar paylaşarak, 30 yıllık imam olan başkan Şahin’in küfürlerini de ciddiye almayarak, asılsız bularak, hatta inanmak ve duymak istemeyerek dualarını almış sayılır.

İşte hemşeri dediğin sanatçı böyle olmalı.. Ordu’nun Gölköy ilçesinden olan sanatçı Duran, yaptığı bu virüslü beddua ile başkanına sahip çıktığı ve yanında olduğu için bundan sonra Belediyelerin kültür sanat ihalesini alır, güzel virüsü şarkılar besteler, sayfasında paylaşır ve inşallah işleri düzelir daha çok kazanır.

Bu Gürgentepe, bu Ordu sizlerle gurur duyuyor, millet sizleri alkışlamaya devam edecek. Çünkü, bu gidiş ve yaklaşımlarınızla, aldığınız desteklerden (!) dolayı daha çok güzel  besteler yapacaksınız. Besteniz mi tutacak, bedduanız mı  kabul olunacak. Şimdiden merak ediyoruz.


 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 2
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 3
  KIZGIN
Bayraktar, “Tarım sektörü göz ardı ediliyor”Önceki Haber

Bayraktar, “Tarım sektörü göz ardı edili...

“Sağlıkla nefes alabilmek için sağlıkçılarımıza nefes olalım!”Sonraki Haber

“Sağlıkla nefes alabilmek için sağlıkçıl...

Facebook Yorum

Yorum Yazın