2 - SİTE EN ÜSTÜ - ORDU KÜLTÜR OCAK AYI
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Ordu’da üç firma ilk 500 sıralamasına girdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ordu’da üç firma ilk 500 sıralamasına girdi..
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, 2020 yılı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren üye firmalara teşekkür etti.

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) her yıl yayınladığı ilk 500 sanayi kuruluşu listesinde 2020 yılında Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) üyesi 3 firmanın yer alması gururla karşılandı.

Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, listeye giren Doğuş Çay Gıda Maddeleri Tic. A.Ş., Poyraz Poyraz Fındık Entegre Sanayi Tic. A.Ş., Şenocak Gıda Fındık Entegre, Turizm, Nakliye, İnşaat, Sanayi ve Tic. LTD ŞTİ.  firmalarını kutladı.

Geride bıraktığımız 2020 yılında koronavirüs nedeni ile yaşanan ekonomik dalgalanmaların her sektörü olumsuz etkilediğini vurgulayan Şahin açıklamasında; “Buna rağmen Ordumuzun tanınması, ekonomik anlamda güçlenmesi, istihdama katkı sağlanması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi adına bu sanayi kuruluşlarımızın listeye girmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Geçtiğimiz yıl ilk 500'de 2 firmamız bulunurken bu yıl 3 firmamızın yer alması bizleri ayrıca mutlu etti. Temennimiz odur ki, ülkemizde ve tüm dünyada salgını devam eden koronavirüsün biran önce bitmesi ve önümüzdeki yıllarda daha fazla üye firmamız bu listelerde yer bulmasıdır. OTSO olarak sanayi kuruluşlarımızın her zaman yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile şahsım, Yönetim Kurulum ve çalışma arkadaşlarım adına, İSO tarafından açıklanan 2020 sanayi kuruluşları listesine adını yazdıran üye firmalarımızı ve ilimiz ekonomisine ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan sanayi kuruluşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyük Şehir yükseklere döşemeye devam ediyor..Önceki Haber

Büyük Şehir yükseklere döşemeye devam ed...

Ordu’nun yaylaları ziyaretçilerini bekliyor..Sonraki Haber

Ordu’nun yaylaları ziyaretçilerini bekli...

Facebook Yorum

Yorum Yazın