4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Ordu’da 100.yıla özel kamu spor oyunları düzenlendi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Ordu’da 100.yıla özel kamu spor oyunları düzenlendi..
Cumhuriyetimizin 100. yılında kamu kurum ve kuruluşları arasında spor karşılaşmaları yapılacak. Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilecek müsabakalar masa tenisi, basketbol ve voleybol branşlarında gerçekleştirilecek.

Ordu’da,  Cumhuriyetin 100.  yılı kutlamaları kapsamında, kamu kurumlarında görev yapan personele yönelik "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları"  projesi hayata geçirilecek.

“Gel Sporla Buluşalım mottosuyla” düzenlenecek projenin amacı; Cumhuriyetimizin 100. yılı kapsamında; voleybol, basketbol ve masa tenisi, spor dallarında kamu kurumlarının katılımı ile birlikte kurumlar arası, iş birliğini artırmak, insanların bedenen ve ruhen sağlıklı olmalarını sağlamak ve spor yapma alışkanlığını kazandırmak.

           "Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlamaları Kamu Spor Oyunları", Başvuruları 18-25 Eylül 2023 tarihleri arasında e-devlet - Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacağı turnuvada İl Seçmeleri 26 Eylül-01 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Türkiye genelindeki 81 ilde eş zamanlı yapılacak.

            Ordu İl seçmeleri sonucunda kadın & erkek kategorilerinde birinci olan basketbol, voleybol ve masa tenisi takımları Grup müsabakalarına gitmeye hak kazanacak.

 


Vali Muammer EROL, 19 Eylül gaziler günü mesajı yayınladı..Önceki Haber

Vali Muammer EROL, 19 Eylül gaziler gün...

Rektör Prof. Dr. Orhan Baş’ın “19 Eylül gaziler günü” mesajıSonraki Haber

Rektör Prof. Dr. Orhan Baş’ın “19 Eylül...