4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Ordu Üniversitesinde Mezuniyet törenleri yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ordu Üniversitesinde Mezuniyet törenleri yapıldı
Öğretim yılının sonuna yaklaşılması nedeniyle Ordu Üniversitesinde peş peşe mezuniyet törenleri düzenlenmeye devam ediliyor. Üniversitede Ziraat Fakültesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi ile Fen Edebiyat fakültesi öğrencilerine mahsus mezuniyet törenleri düzenlendi.

 ZİRAAT FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ

Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesinde mezuniyet programı gerçekleştirildi. Programa Prof. Dr. Ali Akdoğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Niyazi Taşcı ve Prof. Dr. Tahsin Tonkaz ile Fakülte Dekanları, Öğretim Elemanları ve çeşitli illerden Ordu'ya gelen öğrenci aileleri katıldı. Programda Üniversite Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Balta ve Fakülteyi 1'incilikle tamamlayan öğrenci Simge Baş konuşma gerçekleştirdi. Program Fakülte 1'incisi Simge Baş, 2'inci Numan Sevindik ve 3'üncü Esra Altan'a teşekkür ve plaket takdiminin ardından kütük çakma, mezun olan öğrencilere anı belgesi verilmesi ve keplerin havaya fırlatılması ile sona erdi.

MÜZİK VE SAHNE  SANATLARI

Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde mezuniyet programı gerçekleştirildi. Programa Prof. Dr. Ali Akdoğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Niyazi Taşcı ve Prof. Dr. Tahsin Tonkaz ile Fakülte Dekanları, Öğretim Elemanları ve çeşitli illerden Ordu'ya gelen öğrenci aileleri katıldı. Programda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanı Prof. Sabri Yener ve  Fakülteyi 1'incilikle tamamlayan öğrenci Ensar Altundaş konuşma gerçekleştirdi. Program Fakülte 1'incisi Ensar Altundaş, 2'inci Tarık Dalkılıç ve 3'üncü Mert Öztürk'e teşekkür ve plaket takdiminin ardından kütük çakma, mezun olan öğrencilere anı belgesi verilmesi ve keplerin havaya fırlatılması ile sona erdi.

FEN VE EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde mezuniyet programı gerçekleştirildi. Programa Prof. Dr. Ali Akdoğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Niyazi Taşcı ve Prof. Dr. Tahsin Tonkaz ile Fakülte Dekanları, Öğretim Elemanları ve çeşitli illerden Ordu'ya gelen öğrenci aileleri katıldı. Programda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Maden ve Fen Edebiyat Fakültesini 1'incilikle tamamlayan öğrenci Aysu Kumsal Kargı konuşma gerçekleştirdi. Program Fakülte 1'incisi Aysu Kumsal Kargı, 2'inci Bernur Damla Öztürk ve 3'üncü Edanur Konuk'a teşekkür ve plaket takdiminin ardından kütük çakma, mezun olan öğrencilere anı belgesi verilmesi ve keplerin havaya fırlatılması ile sona erdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İŞ ADAMI TABANCAYLA KENDİNİ VURDU..Önceki Haber

İŞ ADAMI TABANCAYLA KENDİNİ VURDU..

Destek Paketinden Balıkçı esnafına yardım verilecek..Sonraki Haber

Destek Paketinden Balıkçı esnafına yardı...

Facebook Yorum

Yorum Yazın