4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Ordu Şehir Hastanesi için koordinasyon toplantısı yapıldı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ordu Şehir Hastanesi için koordinasyon toplantısı yapıldı..
Ordu Üniversitesi Cumhuriyet yerleşkesi içerisinde yapımı hızla devam eden 900 yataklı Ordu Şehir Hastanesi inşaatı ile birlikte eş zamanlı olarak ulaşım, altyapı ve üstyapı işlerinin zamanında bitirilmesi amacıyla Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında, ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla koordinasyon ve eşgüdüm toplantısı yapıldı. Vali Sonel, bütün tedbirlerin alınarak hiçbir aksama yaşanmaması için çalışma yapılmasını istedi.

Valilik toplantı salonunda, Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında, ilgili kurum yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen koordinasyon ve eşgüdüm toplantısında, 26 Aralık 2020 tarihinde ihalesi yapılan ve yapımı hızla devam eden 900 yataklı Ordu Şehir Hastanesinin, planlandığı gibi 2023 yılında yapımının tamamlanarak, hizmete açılmasını sağlamak amacıyla yapılması gereken çalışmalar değerlendirildi.

Toplantıda, yapımı devam eden Ordu Çevre Yolundan Ordu Şehir Hastanesine ulaşımı sağlayacak bağlantı yolunun yapımı, şehir içinden ulaşımı sağlayacak yolların yapımı, Ordu Şehir Hastanesini ve Ordu Üniversitesini taşkından koruyacak Say Deresi ıslahı çalışmaları, yüksek enerji hatlarının deplase edilmesi gibi konularda bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılması gereken çalışmalar masaya yatırıldı.

Bu iş çok önemli. Bu proje, Sayın Cumhurbaşkanımızın bizzat destek verdiği ve takip ettiği bir proje. Şehir Hastanesi inşaatımızın, planlandığı sürede tamamlanarak, hizmete açılmalı. Bu süreçte karşılaşılan sorunları, sıkıntıları el ele verip aşmalıyız. Hastane inşaatımız tamamlandığında, ulaşım, altyapı, üstyapı ve taşkın koruma gibi konularda sorunla karşılaşmayalım. Bugünden itibaren çalışmalarımızı hızlandıralım” dedi.

Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında yapılan koordinasyon ve eşgüdüm toplantısına, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Karayolları Bölge Müdürü Rifat Silov, DSİ Bölge Müdürü Ahmet Ersin Gökçe, TEİAŞ Bölge Müdürü Fikret Şahin, Perşembe Kaymakamı ve Vali yardımcısı vekili Levent Yetgin, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu, DSİ Şube Müdürü Mehmet Kurul, Karayolları Şube Şefi Sertaç Erkoç, Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. İl Koordinatörü Mustafa Öztürk, Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu, Yapım İşleri Daire Başkanı Demirhan Güzel, YİKOB Yatırım İzleme Müdürü Metin Cebeci, Ordu Şehir Hastanesi ve Ordu Çevre Yolu inşaatı şantiye şefleri katıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDUSPOR 1967 İNTİKAMINI UZATMADA ALDI..Önceki Haber

ORDUSPOR 1967 İNTİKAMINI UZATMADA ALDI..

BÜYÜKŞEHİR SPORCULARI MADALYALARA DOYMUYORSonraki Haber

BÜYÜKŞEHİR SPORCULARI MADALYALARA DOYMUY...

Facebook Yorum

Yorum Yazın