3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Ordu Polisi asayiş ve trafikte göz açtırmıyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ordu Polisi asayiş ve trafikte göz açtırmıyor..
Ordu’da son bir hafta içerisinde trafik ekipleri tarafından ve asayiş olayları hakkındaki .çalışmalarda bir haftalık asayiş bilançosu açıklandı.

Yapılan basın açıklamasında Ordu’da bir hafta içinde trafik   kazalarında 40 kişi yaralandı. 16 araç sürücüsüne alkollü araç kullanmaktan, 17 sürücüye modifiyeli araç (kesik yay, abart egzoz) kullanmaktan, 12 araç sürücüsüne drift ve hatalı şerit değiştirmekten, 182 araç sürücüsüne kırmızı ışık ihlalinden, 927 araç sürücüsüne hız sınırlarını aşmaktan, 43 araç sürücüsüne seyir halinde cep telefonu ile konuşmaktan, 83 araç sürücüsüne emniyet kemeri kullanmamaktan, 9 araç sürücüsüne emniyet kemeri kullanmamaktan, 33 araç sürücüsüne kask kullanmamaktan, işlem yapıldı.

Yine bir haftalık denetim sırasında  toplam 10.471 araç kontrol edildi, 1.904 araç sürücüsüne Karayolları Trafik Kanunu’nun muhtelif maddelerinden işlem yapıldı, 63 araç trafikten men edildi, 16 araç sürücüsünün sürücü belgesine el konuldu.

ASAYİŞ KONTROLÜNDE YAKALANANLAR..

Ordu Emniyet müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 31 Mayıs-6 Haziran tarihleri arasında yapılan 12 operasyonda 17 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden 3 sokak satıcısı mahkemece tutuklandı.
Ordu Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin Kaçak / sahte içki ve Tütün Mamullerine yönelik yapmış olduğu saha çalışmaları neticesinde Altınordu İlçesinde tespit edilen Kaçak içki imalatında arama yapıldı.

1 Haziran günü yapılan operasyonda piyasa değeri yaklaşık 60.000 TL olan;

– 55 adet 1 litrelik doldurulmuş viski,

– 60 adet 1 litrelik doldurulmuş votka,

– 9 litre etil alkol,

– 8 litre doldurulmaya hazır viski,

– 70 kg. açık kıyılmış tütün

– 50.000 adet mükerrer olduğu tespit edilen boş makaron,

– 37 şişe boş votka şişesi,

– 70 adet boş viski şişesi

– 127 adet şişe kapağı ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak 3 Gürcü vatandaşı ve 1 Türk vatandaşı yakalanarak gözaltına alınmış olup, haklarında adli işlem yapıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Perşembe Akçaova ırmağına köprü sorunu çözüldüÖnceki Haber

Perşembe Akçaova ırmağına köprü sorunu ç...

Perşembe ve Ünye’de Mahalle halkı başkan Güler için yarışıyor..Sonraki Haber

Perşembe ve Ünye’de Mahalle halkı başkan...

Facebook Yorum

Yorum Yazın