AŞKIN KANDİL - evde kal

Ordu Müftüsünü yalan konuşmakla suçluyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ordu Müftüsünü yalan konuşmakla suçluyor..
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 12 yıl yakın korumalığını yapan Ordu’lu Yavuz Kurt Almanya’da yaşamasına rağmen Ordu ile yakından ilgilenerek bütün haksızlık ve yolsuzlukları zaman zaman sosyal medyada paylaşarak tepkilerini gündeme getiriyor. Koyu bir AK Partili olan Yavuz Kurt, siyaset gözetmeden de eleştirilerini gündeme getirerek açıkça söylemek ve yazmaktan da korkmuyor..

Genel seçimlerde AK Partiden Milletvekili aday adayı olan ve 31 Mart yerel seçimlerinde de Gülyalı Belediye başkanlığı için aday adayı olan Yavuz Kurt, kendisine yine AKP’li bazı yöneticiler tarafından  bir takımn oyunlar oynandığını ifade etmesine rağmen yine de Ordu sevdalısı olmaktan vaz geçmeyeceğini ve Ordu için ne gerekirse yapacağını ifade ediyor.

Tarafsız hizmet etmek, onun adamı, bunun adamı, anlayışı gütmeyen Yavuz Kurt, “Siyasi seçimlerde Cumhurbaşkanından dahi özel destek istemedim. Kimseden torpil beklemedim. Her şey adaletli ve haktan yana olsun dedim. Ama parti içersinde en çok bana haksızlık yapıldı. Adaylığım engellendi”  dedi..

 

 

MÜFTÜYÜ YALAN KONUŞMAKLA SUÇLADI..

Ordu’da küçük de olsa bir yatırım yaparak, yıllardan bu yana ucuz fiyata kiraya verilen Yalı Caminin altındaki çay ocağının işletmesi konusunda yüksek bir kira ödeyerek kiralamak istediği için Ordu müftülüğüne dilekçe veren Yavuz Kurt, müftünün kendisine verdiği resmi bir cevapla uygulamanın yerine getirilmeiği ve halen çay ocağının çalışmaya devam etmesi nedeniyle  sosyal medyada yaptığı paylaşımla Ordu müftüsü Mürsel Öztürk’ü yalan konuşmakla suçlayarak sosyal medyada aşağıdaki paylaşımı yaptı.:

 


Ordu müftüsü olacak zaat her sene aynı hikaye ile dilekçeleri dikkate almıyorsun gecen yıl kiraya verilmeyecek diye cevap verdin ama aynı kişiyi tercih edip kiraladın bu senede aynı kişiye kiralama yaptın dilekçelerimize yine uydurduktan cevap verdin NEDEN..?


Din adamı doğru konuşur Allahtan korkar adaletli davranır bakıyorum senin korkun yok ama Allah seni o makamdan edecek ..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fındıkta tarihi ihracat rekoru kırıldı..Önceki Haber

Fındıkta tarihi ihracat rekoru kırıldı..

Enver Yılmaz ile Hilmi Güler görüştü mü?Sonraki Haber

Enver Yılmaz ile Hilmi Güler görüştü mü?

Facebook Yorum

Yorum Yazın