4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

ORBEL’in bir günlük geliri Demir Ali’ye bağışlanacak..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ORBEL’in bir günlük geliri Demir Ali’ye bağışlanacak..
Ordu Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi ORBEL, 10 Kasım 2020 Salı günü işletmelerinden elde edeceği tüm geliri SMA hastası Demir Ali için açılan kampanyaya bağışlanacak. ORBEL Yönetim “Bir can kurtarmak insanlığı kurtarmaktır” sloganıyla yardım yapacak.

Bazı kurum veya kişilerin de başlattığı yardım kampanyasında ne kadar para toplandığı açıklanmazken, yardımlar yerine ulaşıyor mu, ulaşmıyor mu, halk bundan endişe duyuyor. İnşallah ORBEL olarak bir günde Demir Ali için ne kadar para toplanarak bağışlandığı haberini kamu oyu ile  paylaşırız. Yani gerçekleri açıklayın halktan saklamayın, halkımız, yardımsever insanlarımız her zaman Demir Ali’ye destek vermeye devam edecektir.

Ordu ilinde ikamet eden Avukat İbrahim Kubilay ve Ezgi Bayraktar çiftinin 17 aylık evlatları olan Demir Ali, SpinalMuskülerAtrofi (SMA) Tip 1 adında ölümcül kas hastalığı ile mücadele ediyor. Sağlıklı kas üretimi olmayan ve günden güne motor nöronlarını kaybeden Demir Ali’nin dünyanın en pahalı ilacı olarak bilinen ve eksik olan gen tedavisini tamamlayan Zolgensma ilacına ihtiyacı bulunuyor.

Ülkemizde tedavisi olmayan bu hastalık ile mücadele edebilmek adına özel medikal malzemeler kullanan Demir Ali’nin ABD’deki tedavisi için gerekli olan 2,1 milyon Avro’ya yurt içinden ve yurt dışından on binlerce insan seferber oldu.

Düzenlenen kampanyalarla on binlerce insan imkanlarını zorlarken, birçok işletme günübirlik gelirlerini Demir Ali için bağışladılar.

Ordu Büyükşehir Belediyesi iştirak şirketi ORBEL, Demir Ali’nin yaşama tutunmasına destek olmak ve hayata kazandırmak adına 10 Kasım 2020 Salı günü Altınordu, Ünye ve Fatsa ilçelerindeki açık ve kapalı otoparklar ile Çınarsuyu Tabiat Parkı işletmelerinden kazanmış olduğu tüm geliri kampanyaya bağışlayacak.

ORBEL Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Kampanyamıza destek vermek isteyen bütün halkımızı 10 Kasım 2020 tarihinde işletmelerimizi kullanmaya davet ediyoruz. Bir can kurtarmak insanlığı kurtarmaktır.Son olarak Demir Ali’nin ışığı sönmesin, bir mum diğer mumu tutuşturmaktadır. Bu nedenle bütün halkımızı kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz” denildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Diş hekimliği Fakültesinde yeni bir ünite açıldı..Önceki Haber

Diş hekimliği Fakültesinde yeni bir ünit...

MIDI RESTORAN MI OLACAK, BOŞ MU KALACAK?Sonraki Haber

MIDI RESTORAN MI OLACAK, BOŞ MU KALACAK?

Facebook Yorum

Yorum Yazın