3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

Önce Merkez Mahalle yollarının yapılması isteniyor..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Önce Merkez Mahalle yollarının yapılması isteniyor..
Altınordu Belediyesi kırsal mahalleler başta olmak üzere 72 mahallede yapacak olduğu 45 km beton yol için çalışmalarına başladı. İlk olarak Orhaniye mahallesine 600 metre beton yol döküldü. Altınordu Belediyesinin beton yol seferberliği yaptığı haberlerine karşı önce Kırsal Mahallelerde başlayan çalışmalara karşı bazı vatandaşlar tepki göstererek, önce şehir içi merkezde bulunan Mahalle arası yolların yapılmasına öncelik verilmesini istiyorlar.

Altınordu Belediyesinin çalışmalarıyla şehir modern alt ve üst yapıya kavuşuyor. Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, zemin stabilitesi düşük, zor şartlarda kullanılan yollarda ulaşım güçlüğü yaşanması nedeniyle eğimli dik yolları ve ilk defa yolla buluşturulan sokakları betonla kaplıyor. Bu doğrultuda 72 mahallede belirlenen 45 km uzunluğundaki yol beton yol konforuyla buluşacak. Belirlenen hedef doğrultusunda ise ilk çalışma Orhaniye mahallesinde yapıldı. 600 metre uzunluğunda 5 metre genişliğindeki güzergâh beton yol konforuna kavuşturuluyor.

ALTINORDU GELECEĞE HAZIRLANIYOR

“Büyük bir emek özveri ve gönül mesaisiyle çalışıyoruz”

İlçe genelinde yapılan yol çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, gerçekleştirdikleri altyapı, üstyapı ve yol çalışmaları ile şehirde büyük bir değişim ve dönüşüm yaşandığını, ilçenin çehresini değiştirdiklerini belirtti.

“Kalpten kalbe, gönülden Gönül’e yol vardır” diyen ünlü halk ozanı Ertaş Hoca’nın sözünü  hatırlatan Başkan Tören Altınordulular’ın hak ettiği hizmeti sunabilmek adına büyük bir emek özveri ve gönül mesaisiyle çalıştıklarını vurguladı. Eşit hizmet ilkesinden asla taviz vermediklerinin altını çizen Başkan Tören : “Mahallelerimizi, insanımızı güçlü ve sağlıklı altyapı yatırımları yanında konforlu yollarla şehrimizle buluşturuyoruz.Bozulan yollarımızın standardını yükseltme, konforunu arttırma, ihtiyaç duyulan yerlerde yeni yollar açma, mevcut yollarda beton ve asfalt çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Mesai kavramı gözetmeksizin gece gündüz demeden tüm ekiplerimiz büyük özveri içerisinde vardiyalı olarak çalıştı, çalışmaya da devam ediyor. Vatandaşlarımızın rahat ve güvenli bir ulaşım sağlayabilmesi için Orhaniye mahallemizde de beton yol yapım çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Mahalle halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim. İlçe genelinde beton yol seferberliği başlattık. Ayrımsız tüm mahallelerimiz bu seferberlikten faydalanacak” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ordu’da Fuhuş da Koronavirüs gibi artmaya başladı..Önceki Haber

Ordu’da Fuhuş da Koronavirüs gibi artmay...

OSKİ 2 YILDA 661 KM. SU BORUSU DÖŞEDİ..Sonraki Haber

OSKİ 2 YILDA 661 KM. SU BORUSU DÖŞEDİ..

Haber Yorumları

 • biriz sitesi09-04-2021 13:57

  2 yıldır bucak mah 372 sokak duruyor. aylar önce çalışma başlattılar, onu da yarım bırakıp gittiler. bir kerecikte yarım iş yapmayın. OY MOY YOK!

Facebook Yorum

Yorum Yazın