4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

ONBİNLERCE VATANDAŞ SAHİLE AKIN ATTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ONBİNLERCE VATANDAŞ SAHİLE AKIN ATTI
Ordu’nun Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’nda düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) kapsamında Türk Yıldızları gösteri uçuşu gerçekleştirdi. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Türk Yıldızları gösterisini vatandaşlarla birlikte izledi.

Ordu-Giresun Havalimanından havalanan Türk Yıldızları'nın uçuşunu vatandaşlar ilgiyle izledi. Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi timlerinden olan Türk Yıldızları, Solo Türk’ün ardından muhteşem bir performansa imza atarak büyük gurur yaşattı. TEKNOFEST dolayısı ile alanı dolduranlar, cep telefonları ile gösteriyi görüntülemeye çalıştı.

TÜRK YILDIZLARINA YOĞUN İLGİ

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) kapsamında Ordu’nun Altınordu ilçesi Tayfun Gürsoy Parkı’nda 3 gün süren festivalin son gününde Türk Hava Kuvvetleri’ne bağlı Türk Yıldızları ekibinin gösterileri oldu. Saat 17:15’de başlayan gösterileri binlerce vatandaş izledi. 7 km’lik Altınordu sahilini dolduranlara güzel bir gün yaşatan Türk Yıldızları, 30 dakikalık gösteri uçuşunun ardından vatandaşları selamlayarak gösterisini tamamladı.

VATANDAŞLARDAN TEKNOFEST’E VE TÜRK YILDIZLARININ GÖSTERİSİNE TAM NOT

TEKNOFEST kapsamında geçtiğimiz günlerde Solo Türk gösterisinin ardından Türk Yıldızları ekiplerinin gösterisi büyük bir ilgi gördü. Gösteriyi yakından takip eden binlerce vatandaşlar, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) kapsamında ilk olarak Solo Türk ekibini daha sonra ise Türk Yıldızlarını izlemenin keyfini yaşadıklarını dile getirerek TEKNOFES’tin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

29-31 Temmuz tarihleri arasında Ordu’da düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) bu gösterilerin ardından sona erdi.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“Mahalle halkı su parası ödememek için abone olmak istemiyor”Önceki Haber

“Mahalle halkı su parası ödememek için a...

Erdoğan, 5 Saat Belediyede kaldı.. İl başkanlığına gitmedi..Sonraki Haber

Erdoğan, 5 Saat Belediyede kaldı.. İl ba...

Facebook Yorum

Yorum Yazın