3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

ÖĞRENCİLER TATİL ARASINDA SİNEMA KEYFİNİ ÇIKARDI..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
ÖĞRENCİLER TATİL ARASINDA SİNEMA KEYFİNİ ÇIKARDI..
Okulların sömestr tatilini fırsat bilen Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkında dokuz gün boyunca her günü dolu dolu geçen etkinlik Başkan Aşkın Tören’in de çocuklar ile birlikte izlediği 'Ajan Kedi' adlı animasyon filmi ile final yaptı. Başkan Tören çocuklarla birlikte adeta çocuk oldu.

Başkan Aşkın Tören’in öğrencilere karne hediyesi olarak başlattığı ve geleneksel hale gelen kültür sanat etkinliklerinden biri olan 'Sinema Günleri' sömestr tatilini coşku ve neşe dolu bir çocuk şenliğine dönüştürdü.

ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZİ SİNEMA GÜNLERİ FİNAL YAPTI

Altınordu Belediyesinin Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği hafta içi tek seans, hafta sonları iki seans film gösteriminin yanı sıra birçok aktivitenin de yer aldığı 'Sömestr Sinema Günleri' çocuklara eğlence, coşku ve heyecan dolu festival tadında unutamayacakları bir tatil yaşattı. Tamamı vizyon filmlerden oluşan toplumsal, sosyal mesaj içerikli, eğlendiren dinlendiren ve öğreten animasyon filmlerini Altınordu belediyesinin ikram ettiği patlamış mısır ve organik elma suyu eşliğinde keyifle izleyen çocukların mutluluğu görülmeye değerdi.

Etkinliğin finaline eşi Ayfer Tören ile birlikte katılan Başkan Aşkın Tören’in çocuklarla buluşması renkli görüntüler oluşturdu. Kendisini yoğun sevgi gösterileri ile karşılayan çocukların ilgisini karşılıksız bırakmayan Başkan Tören, filmi çocuklar ile birlikte izledi.

BAŞKAN AŞKIN TÖREN “ÇOCUKLAR MUTLUYSA DÜNYA MUTLUDUR”

Altınordu’nun bir kültür ve sanat şehri olduğunu belirten Başkan Aşkın Tören, “Çocuklar mutluysa dünya mutludur. Tüm çabamız çocuklarımızın mutluluğu için. En değerli varlıklarımız, umudumuz, yarınlarımız çocuklarımıza 'Sömestr Sinema Günleri' ile 9 günlük festival tadında, dolu dolu bir çocuk şenliği daha yaşattık. Her günü birbirinden renkli, keyifli ve unutulmaz anılara sahne olan sömestr sinema günlerinin finalini etkinliğin sahibi ve kahramanları çocuklarımız ile birlikte yaptık. Çocuklarımıza ve her kesimden insanımıza kendilerini özel hissettirecek, hayatlarında iz bırakacak sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetlerimiz çeşitlenerek devam edecek. Etkinliğimize yoğun ilgi gösteren çocuklarımıza, kıymetli ailelerimize ve emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Renkli ve özel bir sömestr tatili yaşadıklarını belirten çocuklar ve onlara eşlik eden aileleri etkinlik dolayısıyla Başkan Aşkın Tören ve Altınordu Belediyesine teşekkürlerini ilettiler. 

 


TÜNEL ŞANTİYESİNDEN İKİ TON DEMİR VE BORU ÇALDI..Önceki Haber

TÜNEL ŞANTİYESİNDEN İKİ TON DEMİR VE BOR...

SEÇİM ÇALIŞMASINI ÇAKARLI ARACI İLE YAPIYOR..Sonraki Haber

SEÇİM ÇALIŞMASINI ÇAKARLI ARACI İLE YAPI...