4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Oğlu Belediye başkanı olan baba yardımları kendi köyüne gönderdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Oğlu Belediye başkanı olan baba yardımları kendi köyüne gönderdi..
Oğlunun Belediye başkanı olmasından faydalanan ve bu imkanı değerlendiren baba dernek başkanı olunca Belediye imkanlarını kullanarak köy derneği aracılığı ile kendi ilçesindeki halkın sorunlarını ve ihtiyaçlarını karşılamadan yardımları kendi köyüne gönderdi.

31 Mart yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden Kağıthane Belediye başkanı seçilen  Mevlüt Öztekin’in babası  Sezai Öztekin de merkezi İstanbul’da bulunan Sivas Koyulhisar Kavacık derneği başkanlığını yapıyor. İşte baba Öztekin, oğlunun Belediye başkanı olmasını çok iyi değerlendirerek, Belediye aracılığ ile köyüne  büyük yardımlar yaparak destek sağlıyor.

FETÖ DARBESİ VURULMUŞTU..

Ancak, bu ailenin kızları  Gülşah Öztekin Dinler’in  FETÖ’cü olduğı ve 15 Temmuz darbe  gecesi Yunanistan’a kaçtığı, daha sonra buradan da Amerika’ya giderek, o zamandan bu yana halen Amerika’da FETÖ’nün okulunda öğretmenlik yapmaya devam ettiği söylenmesi Öztekin ailesine büyük darbe vurmuştu.

YARDIMLARI KÖYÜNE GÖNDERDİ..

Sivas Koyulhisar Kavacık derneği başkanı olan Belediye başkanı Mevlüt Öztekin’in babası Sezai Öztekin oğlunun Belediye başkanlığından istifade ederek, adı geçen köyüne Belediyenin de araçlarını kulanarak köyüne 15 adet çöp konteynırı, 15 adet oturma bankı ve 15 adet de yağmur suyu mazgalı gönderdi.

İFTAR  YEMEKLERİ DE BELEDİYEDEN..

Dernek başkanı Sezai Öztekin Ramazan ayında dernek adına verdiği iftar yemeklerinin ücretinin de Kağıthane Belediyesi tarafından karşılandığı ve masaların üstüne Belediye broşürlerinin serildiği de gelen iddialı bilgiler görüntüler arasında bulunuyor.

KAĞITHANE HALKI TEPKİLİ..

Mevlüt Öztekin’i başkan seçen Kağıthane halkı ve STK’lar bu uygulamadan oldukça rahatsız ve tepkili. STK temsilcileri ile vatandaşlar, ilçede bulunan onlarca dernekler ve ihtiyaç sahibi kuruluşlar varken, bu yardımların ilçe dışına ve hatta başkanın Baba köyüne gönderilmesi taraflı, torpili ve yanlı bir yardım olduğunu, kendi halkına yapılan bir haksızlık olduğu gerekçesi ile tepki gösteriyorlar.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YOROZ DAĞCILARIN EĞİTİM MERKEZİ OLDU..Önceki Haber

YOROZ DAĞCILARIN EĞİTİM MERKEZİ OLDU..

“Tarihi ve Kültürel Boyutlarıyla Ordu” Kitabı yayınlandı..Sonraki Haber

“Tarihi ve Kültürel Boyutlarıyla Ordu” K...

Facebook Yorum

Yorum Yazın