AŞKIN KANDİL - evde kal

OBB’de deprem.. Genel sekreter yardımcıları görevlerinden alındı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OBB’de deprem.. Genel sekreter yardımcıları görevlerinden alındı..
Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. M. Hilmi Güler çok yerinde güzel bir karar alarak iki genel sekreter yardımcısının görevlerine bugün itibarı ile son verdi. Genel sekreter Coşkun Alp’in yardımcıları olan telefoncu Suat Olgun ile çiçekçi Ali diye hitap ettiğimiz Ali Erdal Gülderen, başkan Hilmi Güler tarafından görevlerinden alındılar. Başkan Hilmi Güler’in şikayetlere kulak verdiği ve Belediyede maaş almaktan başka hiçbir iş yapmayan iki genel sekreter yardımcılarını görevlerinden aldığı için tebrik ediyor ve kutluyoruz.

Daha önce Gazetemizi de hedef alarak asılsız paylaşımlarda bulunan Ordu Büyük Şehir Belediyesi genel sekreter yardımcısı Ali Erdal Gülderen, kaldı ki, soy adını değiştirelim, “GÜLDÜREN” yapalım diye daha önce de yazmıştık. Çünkü, insanları hep koruyor, seviyor, çiçek veriyor ve bir  de sınıf arkadaşlarını koruduğu ve kolladığı için hepsinin yüzünü güldüren, Ali Erdal Gülderen bu sefer de Belediyenin kaynaklarından sınıf arkadaşına da pay aktarmakla yüzleri güldürmeye başlamıştı.

SINIF ARKADAŞINA KIYAK YAPMIŞTI.

Geçen hafta Gazetemize bir ihbar ve iddia yapılmıştı. Ordu Büyük Şehir Belediyesinin Şubat ayı kültür faaliyetleri içersinde bulunan programlardan birisi de Fatsa ve Ünye’de devam etmişti.  Uzman Psikolog Aile ve Evlilik Danışmanı Bilge Bol, Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen program kapsamında Fatsa ve Ünye ilçelerinde “Mutlu Aile, Mutlu Çocuk” konulu konferans vermişti.

Şubat ayı konferanslarının çoğu Ordu merkezde yapılırken, bu program da Fatsa ve Ünye’ye kaydırıldı. Konferans Fatsa’da 25 Şubat, Ünye’de ise 26 Şubat tarihlerinde yapılmıştı. Ancak, gazetemize yapılan bir ihbar ve bilgi geldi. O ihbar aynen şöyle:

“Büyük Şehir Belediyesi, Genel sekreter yardımcısı Ali Erdal Gülderen Fatsa ve Ünye’de konferans veren Psikolog Aile ve Evlilik Danışmanı Bilge Bol, Ali Gülderen’in sınıf arkadaşı olduğu için buraya getirildi ve Gülderen kendi sınıf arkadaşına yetkili olmadığı halde para kazanması için destek verdiği”ifadeleri ve iddiaları gerçekten doğru muydu?

İşte yapılan bu son iddia ve ihbarlar  ile Belediyede tek işi çiçek vermek ve Belediye meclisinde Suat Olgun ile birlikte uyumak ve telefonla oynamaları Ali Erdal Gülderen’in görevine son vermesinin nedenleri arasında bulunurken, Suat Olgun’u da beraberinde götürmesine de vesile olmuş oldu.

BİRÇOK KISIM MEMNUN KALDI..

Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, genel sekreter Coşkun Alp, çok güzel bir karar vererek bu iki yardımcının Belediyedeki görevlerine son verilmeleri Ordu halkının bir çok kesmi tarafından memnuniyetle karşılanırken, bir çok dedikodulara da son verilmiş oldular.

Görevlerinden alınan iki genel sekreter yardımcılarının yerine herhangi bir atama yapılmayacak ve 3 olan genel sekreter yardımcılığı 1'e indirilerek tüm daire başkanlıkları 1. genel sekreter yardımcısı Bülent Şişman'a bağlandı.

ALİ ERDAL GÜLDEREN HAKKINDA DAHA ÖNCE YAYIALDIĞIMIZ HABERLERİMİZİ OKUMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERİ TIKLAYINIZ..

1-

https://www.yongazetesi.com/haber/mecliste-olmayan-salon-icin-fiyat-karari-alindi-10147

2-

https://www.yongazetesi.com/haber/kultur-bulusmalarinda-cicegi-yine-ali-verdi-10163

3*

https://www.yongazetesi.com/haber/ali-erdal-gulderenin-soy-adini-degistirelim-10090

4-

https://www.yongazetesi.com/haber/WhatsAppdan-gazetemizi-karalama-paylasimi-yapti-9909


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
HALİT TOMAKİN, ANKARA’DAN MÜJDELİ HABERLE DÖNDÜ..Önceki Haber

HALİT TOMAKİN, ANKARA’DAN MÜJDELİ HABERL...

Vali Seddar Yavuz virüs fırsatçılarını denetledi..Sonraki Haber

Vali Seddar Yavuz virüs fırsatçılarını d...

Facebook Yorum

Yorum Yazın