Mülki Amirler dün gece görev başındaydı..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Mülki Amirler dün gece görev başındaydı..
Ordu protokolü yılbaşı gecesi görev başındaki güvenlik güçleri, itfaiye ve sağlık çalışanlarını ziyaret ettiler.. Vali Muammer Erol ile Büyük Şehir Belediye başkanı M. Hilmi Güler, çalışanların yeni yıllarını kutlayarak başarılar dilediler..

Ordu protokolü, yılbaşı gecesi görev başındaki kamu personeline ziyaretlerde bulundu. Ordu Valisi Muammer Erol, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve protokol mensupları, gece boyunca yoğun bir tempoda çalışan, 2023 yılının son saatlerinde şehrin huzuru, güvenliği, can ve mal emniyeti için çalışan kamu görevlilerini ve sağlık personellerini çalıştıkları yerde ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Sırasıyla jandarma ve polis trafik kontrol noktaları, Altınordu Polis Merkezi, Ordu Emniyet Müdürlüğü, 112 çağrı merkezi ve Ordu Büyükşehir İtfaiye çalışanlarını ziyaret eden Vali Erol, Başkan Güler ve beraberindeki protokol mensupları, personele tatlı ikram ederek gece boyunca yoğun bir tempoda çalışan ekiplere teşekkür ettiler.

Yapılan ziyaretlerin sonunda bir değerlendirmede bulunan Vali Muammer Erol, “2024 yılı ile birlikte Türkiye Yüzyılı’nın ilk yılına bismillah demiş oluyoruz. Dileriz ve ümit ediyoruz ki, ülkemiz arzu ettiğimiz yerde, insanlarımız arzu ettiğimiz hayat seviyesinde olur. Türkiye Yüzyılı’nı yapacak çalışmaların gayretin içerisinde bizler de elimizden geleni yapacağız. Yeni yüzyılda ülkemiz, milletimiz hak ettiği arzuladığı refah seviyesine, gelişmişlik seviyesine ulaşacak. 2023’de yaşadığımız 6 Şubat depremini de unutmuyoruz. Deprem ülkesiyiz. Allah korusun ama yine de depremin her an olabileceğini düşünerek hareket etmeliyiz. 2024 yılında başlayarak deprem gerçeğini bilerek ve acılarını yaşayarak her şeyi daha iyi, daha güzel, daha doğru yapmaya çalışırsak inşallah insanlarımız da daha huzurlu ve mut olurlar ve yüreğimiz yanmaz” dedi.


Perşembe’de Horoz dövüştüren derneğe Jandarma baskını..Önceki Haber

Perşembe’de Horoz dövüştüren derneğe Ja...

Naci burada Ordu’nun diğer Milletvekilleri nerede?Sonraki Haber

Naci burada Ordu’nun diğer Milletvekille...