4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Muhtarlar gününde bir araya geldiler.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Muhtarlar gününde bir araya geldiler.
Ordu valisi Tuncay Sonel ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 19 Ekim Muhtarlar Günü programına katılarak muhtarlarla bir araya geldi. Vali ile başkan yemekli toplantıda birer konuşma yaptılar..Günlerini kutlayan muhtarlar da hediyelerle sevindirildi.

Ordu Durugöl Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Muhtarlar Günü programına Ordu Valisi Tuncay Sonel, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçe belediye başkanları, çok sayıda protokol üyesi ve mahalle muhtarları katıldı. Ordu’nun 19 ilçesinden 772 mahalle muhtarın katıldığı programda Başkan Güler ve Vali Sonel’in kürsü konuşması gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Ordu Valisi Tuncay Sonel 19 ilçe muhtarları dernek başkanları ve kadın muhtarlara çiçek takdiminde bulundu.

“DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMDE SİZLERİN KATKISI ASLA İNKÂR EDİLEMEZ”

Ordu iline yapılan her yatırımda muhtarların büyük katkısı olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Amacımız bu güzel Ordu’muzu daha güzel, daha başarılı, daha verimli ve daha şaha kalmış bir il yapabilmektir” dedi.

Başkan Güler konuşmasına şöyle devam etti:

“Muhtarlar Günü vesilesiyle 772 mahalle muhtarlarımız, mesai arkadaşlarımız ile bir aradayız.  Öncelikle sizlerle bir arada olmanın büyük mutluluğunu yaşıyorum. 19 ilçemizde hizmet yarışını hep birlikte yapıyoruz. İlimize yaptığımız her yatırımda sizlerin de büyük emeği var. Dolayısıyla sizler olmadan bunlar gerçekleşemez. Onun için bir bütünlük içinde ilçelerimize hizmeti birlikte götürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren Ordu’da bir değişim ve dönüşümü hep birlikte yaşıyoruz. Bu değişim ve dönüşümde sizlerin katkısı asla inkâr edilemez. Bu değişim ve dönüşüm iyiliğe, hayra verimliliğe ve kalkınmaya doğru olacak. Çağdaş kalkınma hamlesinde bu söylediklerimi birlikte başaracağız. Bunun içinde yeterli kaynaklarımız var. Çok kıymetli Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan var, sizler varsınız. Bizlerde bu hizmet yarışında sizler için birer köprüyüz. Biraz önce izlediğimiz 6 dakikalık videoda Ordu’muzun bütün güzelliklerinin bir kısmını sizlere izlettirdik. Amacımız bu güzel Ordu’muzu daha güzel, daha başarılı, daha verimli ve daha şaha kalmış bir il yapabilmektir.”

VALİ SONEL’DEN ÖNEMLİ KONUŞMA..

Muhtarlar Günü Kutlama Programı”nda bir konuşma yapan Vali Tuncay Sonel, ”15 ayı geçti Ordu Valiliği görevindeyiz ve artık Ordulu olduk. Bu konuda çok şanslı olduğumuzu belirtmek isterim. Kendisinden faydalandığımız ve uyum içinde çalıştığımız değerli Büyükşehir Belediye Başkanımızın tecrübesi ve birikiminden de yararlanarak Ordu için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizin değerli Milletvekilleri,  ilçe Belediye Başkanlarımız, daire müdürlerimizle de uyum içindeyiz” dedi.

“Ordu, sadece Karadeniz’in değil, ülkemizin en nadide en güzel köşelerinden bir tanesi” diyen Vali Sonel, ”Bu güzel yörenin güzel insanlarına başta yetim ve öksüz evlatlarımıza , engeli olan vatandaşlarımıza, şehit ailelerimize, gazilerimize, yaşlılarımıza en ücra köşedeki vatandaşımıza kadar devletimizin şefkatini, sıcaklığını, güler yüzünü siz değerli muhtarlarımız aracılığı ile hep birlikte götürmemiz gerekiyor. Bu şansı iyi değerlendirmemiz, Ordu’muzun gelişmesi için hep birlikte birlik, beraberlik içinde hareket etmemiz gerekiyor. Valiliğimizin, Büyükşehir Belediyemizin, Kaymakamlıklarımızın,belediyelerimizin ve kurumlarımızın kapısı sizlere sonuna kadar açık. Birlik içerisinde hareket edeceğiz” şeklinde konuştu


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ORDU BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KONSER GETİRİYOR..Önceki Haber

ORDU BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ KONSER GETİR...

Ordu Üniversitesi 108 Üniversite arasında 26. Oldu..Sonraki Haber

Ordu Üniversitesi 108 Üniversite arasınd...

Facebook Yorum

Yorum Yazın