3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

MUHTARLAR BAŞKAN HİLMİ GÜLER’E HER ZAMAN ULAŞIYOR..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
MUHTARLAR BAŞKAN HİLMİ GÜLER’E HER ZAMAN ULAŞIYOR..
MHP’den bir hafta önce milletvekili seçilen çiçeği burnunda Naci Şanlıtürk, bir TV. programında yaptığı konuşmasında Ordu’nun muhtarları Büyük Şehir Belediyte başkanı Hilmi Güler’e ulaşmıyor diye bir açıklama yapmıştı.

Önceki günİkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı öncülüğünde İkizceli muhtarlar Başkan Güler’in misafiri oldu.  Hem de Belediye meclis salonunda bir araya geldiler. Hizmetlerinden dolayı başkan Güler’e teşekkür ettiler. Peki MHP.’nin çiçeği burnunda yeni seçilen 3 günlük Milletvekili TV. kanalına çıkarak, “Ordu’lu Muhtarlar başkan Hilmi Güler’e ulaşamıyor” diyerek yaygara koparmasının anlam ve nedenleri acaba ne olması gerekir? Yalan konuşmanın ve iftira atmanın gerçek dışı açıklama yapmanın sebepleri nelerdir?

4 yıl boyunca İkizce ilçesine yapılan yatırım ve çalışmalar vatandaşların yüzünü güldürdü. İkizceli muhtarlar İkizce Belediye Başkanı Osman Kaygı beraberinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e 2019 yılından bu yana hayata geçirilen yatırımlar için teşekkür ziyaretinde bulundu.

 “4 YILDA İKİZCE İLÇESİNE 62 MİLYONLUK YATIRIM YAPTIK”

Gerçekleştirilen teşekkür toplantısında Başkan Güler muhtarların talep ve önerilerini de dinledi. İlgili birim amirlerinin hazır bulunduğu toplantı da muhtarların talepleri masaya yatırılarak değerlendirildi.

Muhtarlara bir konuşma gerçekleştiren Başkan Güler şöyle konuştu: 

“Sizlere hizmet için buradayız. Sizi de seviyoruz. Yapmamız gerekeni yapıyoruz, yapacağız da. Suyu, yolu, çöpü zaten öncelikli olarak ele aldık. Mümkün olduğu kadar hizmetlerimizi çoğaltmaya çalışacağız. Sahillere ağırlık vermiştik, şimdi yukarı ilçelerimize ağırlık vereceğiz. OSKİ ile yoluyla, çeşitli yatırımlar ile İkizce ilçemize 62 milyonluk yatırım yapmışız. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Eksiklerimiz elbet var. Ordu Türkiye’nin en uzun yol ağına sahip bir şehri. 28 bin 500 km yolumuz var bizim. Diğer illerimiz de baktığımız da herkes bir arada oturuyor. Bir yol yapıyorsun, herkes ulaşıyor. Biz de ise her ev ayrı bir yol. Bunları da hep hesap ile yapıyoruz.”

“SİZLERLE ÇALIŞMAK BİZLER İÇİN BİR ONURDUR”

Toplantıda söz alan İkizce Belediye Başkanı Kaygı ise 4 yıl boyunca yapılan yatırımlar ve çalışmalar için İkizceli mahalle muhtarları ve vatandaşlar adına Başkan Güler’e teşekkür etti. Belediye Başkanı Kaygı konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Sizlerle çalışmak bizler için bir onurdur, bu çalışmalarla inşallah bir dahaki dönemde devam etmesini istiyoruz. Tüm çalışmalar dolayısıyla tüm muhtarlarım ve hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.”

 


Yılda 100 bin ton Çilek üretilecek..Önceki Haber

Yılda 100 bin ton Çilek üretilecek..

Vali, Tuncay Sonel’in 19 Mayıs bayram mesajı..Sonraki Haber

Vali, Tuncay Sonel’in 19 Mayıs bayram me...