Muhtar Selami Akarsu oğlu Doğukan’ı evlendirdi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Muhtar Selami Akarsu oğlu Doğukan’ı evlendirdi..
Altınordu ilçesi Aktaş ailesinden Nejmiye-Bahri kızı Merve ile Aziziye Mahallesi Muhtarı ve eski Ziraat odası başkanı Selami Akarsu’nun oğlu Doğukan muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Ordu siyasetini ve Ordu protokolünü  bir araya getiren gençlerin düğün töreni 29 Ekim Cuma akşamı (Dün gece) Karapınar  Mahallesi Gökkuşağı düğün salonunda yapıldı.

 Genç çiftlerin nikahını Altınordu Belediye başkanı Aşkın Tören kıydı..

Düğün törenine, Altınordu  Belediye başkanı Aşkın Tören, eski başkan Engin Tekintaş, MHP Milletvekili Naci Şanlıtürk,  CHP Milletvekili Seyit Torun,  Fatsa Belediye başkanı Etem Kibar, Gülyalı Belediye başkanı Ulaş Tepe, AKP. Ordu eski il başkanı Halit Tomakin, iş adamı Cem Şenocak,  Emniyet ve Sağlık teşkilatı, Mahalle muhtarları ile bir çok kalabalık protokol ve siyasilerin katıldığı düğün törenine her iki ailenin  eş, dost, akraba yakınları katıldılar.

SELAMİ AKARSU TEŞEKKÜR ETTİ..

Damat babası Muhtar Selami Akarsu, düğün merasimine katılan ve bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan  tüm misafirlerine  sonsuz teşekkür ederek minnettar kaldıklarını ifade etti.

Merve ile Doğukan çiftini tebrik ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (YÖN)

 


Ordu günleri kazıklama günleri olmasın..Önceki Haber

Ordu günleri kazıklama günleri olmasın..

OSKİ Dolunay Mahallesinde boru döşüyor..Sonraki Haber

OSKİ Dolunay Mahallesinde boru döşüyor..