MUHİTTİN SERT AKP’DEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
31 Mart 2024 yerel seçimler için adaylık başvuruları devam ediyor. Perşembe Belediye başkanlığı için AK Partiden Muhittin Sert bugün yapılan sade bir törenle aday adaylığını resmen açıklamış bulunuyor. (Muhittin Sert’in konuşmasını videouyu tıklayarak dinleyebilirsiniz)

Başkan aday adayı Muhittin  Sert, ak Parti  ilçe başkanlığında yapılan bir törenle başvuru belgesini AKP. İlçe başkanı Mehmet Çalış’a teslim etti.. Perşembe AKP İlçe başkanlığında  yapılan  adaylık açıklamasında AKP İlçe başkanı Mehmet Çalış, ilçe yönetimi, partili sevenleri, dostları ve basın mensupları da hazır bulundu. Başvuru belgesini teslim alan İlçe başkanı Mehmet Çalış, “Muhittin Ser başkan adayımızın başvuru merasimine hepiniz hoşgeldiniz. Kendisini tebrik ediyorum, ayağınıza sağlık, ayrıca kendisine başarılar diliyorum” diyerek sözü aday adayı Muhittin Sert’e verdi.

Sevgili başkan bizim hocamızdı diyerek sözlerine başlayan başkan adayı Muhittin Sert, soyadına uygun olmayan gayet yapıcı, yumuşak ve gerçek bir konuşma yaparak kimliğini ve aslını da inkar etmedi. “Önce Perşembe’ye gönül vermiş diğer adaylarımızla beraber bir yola çıktık. Çıktığımız yolda ülkemiz ve memleketimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi..

“BEN DEĞİRMENCİNİN OĞLUYUM”

Perşembe (Vona) benim için bir sevda diyen başkan adayı Muhittin Sert aslını ve geçmişini de açılklayarak, “Ben Perşembe’de ticaret yaptım, Perşembe’nin ekmeğiğni yedim, benim ilçeme bir vefa borcum var. Perşembe’ye Belediye başkanı olarak değil, milletime hizmetçi olarak gelmek istiyorum. Allah nasip ederse 7/24 hemşerilerimizin emrindeyim. Beni tanıyorsunuz, ben değirmencinin oğluyum. Ne olursak olalım değirmencinin oğluyum”diyerek rahmetli babasının değirmencilik yaptığı günleri hatırlatarak aday adalığını açıklarak başvuru belgesini ilçe başkanlığına teslim etti.. 

Toplantı sonunda Başkan adayı Muhittin Sert’i toplantıya katılan sevenleri tebrik ederek, başarılar diledi.


İNATLA CADDEYE PAZAR KURUYORLAR..Önceki Haber

İNATLA CADDEYE PAZAR KURUYORLAR..

Perşembe aday adayı Nusret Aykut, İstanbul’da ..Sonraki Haber

Perşembe aday adayı Nusret Aykut, İstanb...