İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

MÜGE ANLI KORGAN CİNAYETİNE EL ATTI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MÜGE ANLI KORGAN CİNAYETİNE EL ATTI..
Ordu’nun Korgan ilçesi Saralic Mahallesinde meydana gelen cinayetin faillerinin bulunması için ATV ekranında gündeme getirildi.. Korkunç bir cinayete kurban giden Makbule Sarı’nın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Domuz bağıyla bağlanarak öldürüldüğü ortaya çıkan Makbule Sarı’nın altın dişlerinin de söküldüğü ortaya çıktı. Cinayetin aydınlanması için özel ekip kuldu

17 Kasım Salı günü meydana gelen olayda, evinde yalnız yaşayan Makbule Sarı’dan uzun süre haber alamayan kızı, mahallenin muhtarına haber verdi. Muhtar da Sarı’ya ulaşamayınca polisten yardım istedi. Adrese gelen polis ekipleri, çilingir yardımıyla girdiği evde Makbule Sarı’yı çarşafa sarılı, elleri ve ayakları iple bağlanmış halde buldu. Yapılan kontrolde Sarı’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

Eve giren katillerin evi talan edildiği evden değerli eşyaların aldığı belirtildi. Müge Anlı Makbule Hanım’ın evinde 300.000 ile 500.000 TL parasının olduğunun iddia edildiğini söyledi. Rahmi Özkan domuz bağının sıradan bir cinayet olmadığını organize ve profesyonel bir iş olduğunu söyledi.

ÜÇ GÜN ÖNCE ÖLDÜRÜLDÜĞÜ DÜŞÜNÜLÜYOR.. 

Makbule Sarı’nın cesedi üzerinde ön otopsi ve inceleme gerçekleştirildi. Yapılan incelemede ilk tespitlere göre; Makbule Sarı’nın vücudunda travmatik bulgulara rastlanıldı. İç organlarının çürümeye başladığı Sarı’nın, yaklaşık 3 gün önce birkaç kişi tarafından elleri ve ayaklarından domuz bağıyla bağlanıp öldürüldüğü saptandı. Yaşlı kadının cesedinden alınan bazı örnekler, kesin ölüm raporunun belirlenmesi için incelenmek üzere Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

ÖZEL EKİP KURULDU 

Bu arada, Sarı’nın ölümüyle ilgili cinayet şüphesi üzerine başlatılan soruşturma kapsamında özel ekip kuruldu. Mahallede ve evin çevresinde geniş çaplı araştırma yürüten ekiplerin birçok kişinin ifadesine başvurduğu bildirildi.  Son gelen bilgilere göre olayla ilgili 3 kişinin göz altına alındığı öğrenildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 2
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Fiskobirlik Ürününüzü indirimli sigorta yapıyor..Önceki Haber

Fiskobirlik Ürününüzü indirimli sigorta...

ORDU’DA ÇÖPTEN ELEKTRİK ÜRETİMİ BAŞLADI..Sonraki Haber

ORDU’DA ÇÖPTEN ELEKTRİK ÜRETİMİ BAŞLADI....

Facebook Yorum

Yorum Yazın