İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Mübarek kandil gecesinde yine CHP’ye sataştı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mübarek kandil gecesinde yine CHP’ye sataştı..
AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Mesaj yayımladı. Tomakin mesajında ilginç açıklamalara yer verdi. Hedefinde yine CHP vardı. Mübarek kandil gecesinde siyaset yapmaktan geri kalmayan Başkan Halit Tomakin, Cumhuriyet bayramını bahane ederek, “CHP’mi onlar hala milli şeflerinin izinde Türkiye üretmesin, Türkiye kalkınmasın, Türkiye yedi düvele meydan okumasın istiyorlar. Korkak siyaset yürüterek bana dokunmayan yılan bin yaşasın derdindeler. Atam muasır medeniyet ufkunu çizdiğin yolda Cumhuriyetimizin 100. yaşında lider ülke Türkiye ‘yi kuruyoruz “ dedi..

Allaha 40 yaşındasın diyen Tomakin, “YA RASULALLAH SEN HALA KIRK YAŞINDASIN VE HALA ÜMMETİNİN BAŞINDASIN” diyerek ilginç açıklamalarda bulunan Tomakin, mesajına şöyle devam etti : AK Parti Ordu il başkanı Halit Tomakin mesajında, “Türk Milleti tarihin hiçbir döneminde esarete boyun eğmemiş asil bir millettir diyerek hasta adam dedikleri ,bitti tükendi dediklerinde dünya’ya meydan okuyan Mustafa Kemal Atatürk’ün dahiyane devlet adamlığı sayesinde, yediden yetmişe tek yürek tek yumruk olan Milletimiz esaret ve prangadan kurtulmuş Atatürk Türk Milletine modern ve yepyeni bir Cumhuriyet armağan etmiş, hemen akabinde Atatürk’ün öncülüğünde milli kalkınma hamlesi başlatılmış yeni Türkiye Cumhuriyeti ne yazık ki , Atatürk’ün aramızdan erken ayrılması ile tek adamlık sözüm ona milli şeflik döneminde her bir milli projeler rafa kaldırılmış Ülke adeta açlık ve sefalete mahkum edilmiştir” dedi.

CHP mi onlar hala mili şeflerinin izinde Türkiye üretmesin Türkiye kalkınmasın Türkiye yedi düvele meydan okumasın istiyorlar, korkak siyaset yürüterek , bana dokunmayan yılan bin yaşasın derdindeler..

Başkan Tomakin; bugüne bakıldığında Türkiye’yi her taraftan kuşatmak isteyen dahili ve harici betbahlar hiç olmadığı kadar sert bir kaya’ya çarptıklarının farkındalar.  Çünkü, Cumhuriyetimizi kuran Mustafa Kemal Atatürk’ün başlatmış olduğu milli kalkınma hamlesini Dünya Lideri, Genel Başkanımız ,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde biz tamamlıyoruz, Türkiye milli savunma sanayisini modern teknolojileri ile % 70 tamamlayarak , Irak’ta, Suriye’de, Karabağ’da  , Akdeniz’de ,Dünya’ya meydan okuyor , Lider o ki, güçlü denilen ABD ‘ye yaptırımın neyse geç kalma yap  diyebiliyor , kendini nimetten sayan Macron’a senin zihinsel noktada tedaviye ihtiyacın var diyebiliyor, Atam, muasır medeniyet ufkunu çizdiğin yolda Cumhuriyetimizin   100. Yılında Lider Ülke Türkiye’yi biz kuruyoruz diyerek , CHP mi onlar hala mili şeflerinin izinde Türkiye üretmesin Türkiye kalkınmasın Türkiye yedi düvele meydan okumasın istiyorlar, korkak siyaset yürüterek , bana dokunmayan yılan bin yaşasın derdindeler dedi .

Cumhuriyetimizin kurucu iradesi, nasıl bu vatanı yedi düvelin planlarını bozarak işgalden kurtarmışsa, biz de hedeflerimize aynı şekilde ulaşmakta kararlıyız.

Başkan Tomakin, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi Cumhuriyetimizin kurucu iradesi, nasıl bu vatanı yedi düvelin planlarını bozarak işgalden kurtarmışsa, biz de hedeflerimize aynı şekilde ulaşmakta kararlıyız. Bugün, 20 yıl öncesine göre her bakımdan çok daha güçlü, çok daha dirayetli, çok daha inançlıyız. İnşallah ülkemizi 2023 hedeflerimize ulaştırdığımızda, bölgemizde ve dünyada yepyeni bir dönemi de başlatacağız diyor , ilelebet yaşayacak olan Cumhuriyetimizin 97. Yılını kutlularken  , başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere , aziz vatanı için kahramanca savaşan şehit ve gazilerimizi rahmetle minnetle anıyorum dedi.

KANDİL MESAJINDA DA ŞUNLARI SÖYLEDİ :

YA RASULALLAH SEN HALA KIRK YAŞINDASIN VE HALA ÜMMETİNİN BAŞINDASIN.  MACRON GİBİ HASTALIKLI ZİHNİYETLER DÜN EBU LEHEP EBU CEHİL OLARAK VARDI YARIN DA OLACAK BİZE DÜŞEN KAİNATIN SULTANINI EBU BEKİR SIDDIK GİBİ SAHİPLENMEKTİR..

İl Başkanı Halit Tomakin Mevlid Kandili ve Mevlid-i Nebi haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Tomakin Mesajında, Kainatın Sultanı Peygamberimiz Muhammed  Mustafa (sav)'in dünyamızı onurlandırdığı, şereflendirdiği gece olan Mübarek Mevlid Kandilinizi kutluyorum dedi.

Başkan Tomakin, Yapılan  araştırmada bilimsel veriler ışığında yaşamın her kategorisinde her zamanın ve her mekanın bir numaralı insanının Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.) olduğunu ilan ediyor. Onu sevmeyen  Macron gibi hastalıklı zihniyetler , olacaktır elbette onlar dün Ebu Cehil , Ebu Lehep olarak vardılar, yarında olacaklar onlar gibi hastalıklı zihniyetlerin kulakları sağırdır duymazlar,   gözleri vardır görmezler,  dilleri vardır gerçekleri söylemezler. Bize düşen, Rabbimizin  Sen olmasaydın   alemi yaratmazdım dediği, Kainatın Sultanı Efendimiz Peygamberimiz Hz. Muhhamed Mustafa (sav) ‘i bila istinasız ve ön yargısız olarak Ebubekir Sıddık gibi sahiplenmektir dedi. 

Başkan Tomakin, Ey Nebi..! Sana olan özlemimizi bir şiir ile dile getirmek isterim Benden sonra öyle kimseler gelecek ki, keşke peygamberi görseydik de ne malımız ne de evladımız olsaydı diyecekler ' Ve Hz. Enes ile paylaşmıştın özlemini
' Beni görmedikleri halde bana iman eden kardeşlerimi görmeyi çok isterdim' Sultanım! Ey Medine minberinde ' ümmeti, ümmeti ' diye hüznü giyen sevgili Ey Mekke mihrabında alemler hesabına ' Allah! ' diyen sevgili Bize lütfu ilahi bahşedilen kapına diz çöktük, bey' at ettik Rabbinden bize ne getirdi isen amenna Duyduk, itaat ettik Ya Rasulallah
Sen hâlâ kırk yaşındasın Ve hâlâ ümmetinin başındasın... diyor İslam aleminin Leyle-i Mevlidini kutluyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini Allah'tan niyaz ediyorum. Rahmetin, merhametin, yoksulların, mazlumların Peygamberi, Resulü Kibriya Efendimizi kemali edeple yad ediyorum dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kısıtlı Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı..Önceki Haber

Kısıtlı Cumhuriyet Bayramı kutlamaları b...

BAŞKAN HİLMİ GÜLER’İN CUMHURİYET BAYRAMI KANDİL MESAJI..Sonraki Haber

BAŞKAN HİLMİ GÜLER’İN CUMHURİYET BAYRAMI...

Facebook Yorum

Yorum Yazın