4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Milletvekili küfür ederse, Belediye başkanı da söver!..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milletvekili küfür ederse, Belediye başkanı da söver!..
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, sis bombası atarak ses verdi ve ortaya çıktı ama anlatacak, söylenecek bir konu bulamayınca Ordu Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’a sataşarak gündem yapmaya çalıştı. Gündoğdu, Akdoğan'ın gelini ve kızını İlahiyat Fakültesi’nde yüksek lisansa almasını eleştirdi. Gündoğdu, Partisinin sesini çıkarmak için ya küfür eder, ya da sataşır. Vekil küfür ederse, Belediye başkanı da ana-avrat söver.

Ordu’da bir TV programında görünen ve konuşma yapan, AK Parti Ordu milletvekili Metin Gündoğdu, “Rektör hoca, duyduğum gelinini ve kızını Üniversitede yüksek lisans almış. Bu şimdi şehirde konuşuluyor. Sen şimdi gelinini ve kızını ilahiyatta Yüksek lisansı alıyorsun. Hani Adaletliydin. Adaletliyim diyordu. Cumhurbaşkanına ihanet ediyor şu anda. Cumhurbaşkanına yanlış yapıyor. Kendi çeliğini çocuğunu işe alan rektörler görmedik mi? Hala akıllanmadık mı” diye gündem yaratmaya başladı.

VEKİL KÜFÜR EDERSE, BELEDİYE BAŞKANI DA SÖVER..

2018 genel seçim öncesi bir köşe yazarına mesaj yazarak küfür eden Milletvekili Metin Gündoğdu, bir çok tepkiler ve eleştiri almıştı. AK Parti olarak tüm bunlar yaşanırken, Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’in de gazetemiz sahibi Osman Şahin’e ana-avrat küfür edip, tehdit ve hakaret etmesine

(tıklayıp dinleyin   https://www.yongazetesi.com/video/gurgentepe-belediye-baskani-yasar-sahinin-gazeteciye-ettigi-kufurler-ve-hakaretler-124 )  dahi sessiz kalan Metin Gündoğdu, onu kucaklayan ve sessiz kalan AKP il başkanı Halit Tomakin’in de  zihniyeti  niyeti tamamen ortaya çıkmış ve AK Partiye büyük zarar verdiklerini ve oy kaybına uğrayacaklarını umursamayan Metin Gündoğdu rektöre sataşarak gündem yapmaya çalışıyor.

“YANLIŞ YAPANIN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYACAĞIZ”

Şimdi sayın milletvekili Metin Gündoğdu’nun yaptığı açıklamasının devamını kendisine hatırlatıyoruz. “Neden AK Partinin yıpranmasına vesile oluyor? Bunların hepsi sorgulanacak. Bundan sonra bu tür olayları daha çok konuşacağız, söyleyeceğiz.Yanlış yapanın gözünün yaşına bakmayacağız.AK Parti kurulduğunda yanlış yapan kimsenin gözünün yaşına bakmadı. Bu ülkeye ihanet eden kimse onunla ilgili ne işlem yapılıyorsa yapılması lazım yapılacak ta. Yoksa bu iş düzelmez.” diyor. Peki sayın Gündoğdu, senin Belediye başkanının ettiği küfürler ve ona sahip çıkan il başkanın yaptığı yanlış değil mi? Partinize zarar vermiyor mu?  Yoksa sizin de küfür ettiğiniz için onlara müdahale etme şansınız yokmu, varsa sorgulamaya, gündeme getirmeye utanıyormusunuz? Veya bunlara gücünüz mü yetmiyor?

ORDU’DA BÜTÜN SORUNLAR BİTTİ Mİ?

-Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Gündoğdu’ya hatırlatmak ve sormak istiyoruz. Pandemiden dolayı esnaf bitti, tükendi, bir söz etmediniz.

-Fatsa’da, maden ocakları hakkında hiç sesiniz çıkmadı.

 -Ünye’de ağaç kesilmelerinde, ortalarda görünmediniz.

-İlküvez’de çöp isyanında halkın sesini duymadınız.

- Kabadüz’deki maden ocağının  dereleri kirlettiğini belirten muhtarlar ortak açıklama yaptı, halk isyan ediyor. Senden yine ses çıkmadı.

-Yine Fatsa’da gündeme gelen Dolunay mevkiindeki ağaçların kesilecek olmasını duymadınız mı?

Ordu’nun tüm bu kadar  ve daha bir çok sorunları varken, bunlara sessiz kalarak  kalkıp TV’de rektörün kızı ve gelini ile gündem yapmanız sis bombası atmanızın hiç de önemi yok.

Şunu da bildiğiniz için yalandan bilmezden geliyorsunuz. Rektörü Cumhurbaşkanına şikayet etmenize gerek yok. Çünkü, Cumhurbaşkanı da bütün kurumlara kendi yakın ve yandaşlarını alıyor. Onun için rektör de bu uygulamayı reisinden örnek alarak böyle davranmış olmuyor mu?

Yoksa Rektörün geliini ve kızı ile siyaset yapmak, başarısızlığınızın  en kötü örneklerinden biridir.

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP'li başkan Atila'dan bakan Soylu'ya istifa çağrısı..Önceki Haber

CHP'li başkan Atila'dan bakan Soylu'ya i...

Üretici hayvanlarını otele kiralık veriyor, ya da emanet ediyor..Sonraki Haber

Üretici hayvanlarını otele kiralık veriy...

Haber Yorumları

 • Vatandaş16-05-2021 23:57

  Ordu üniversitesine mühendislik fakültesi açabildiniz mi? Çevre yolunu bitirebildiniz mi? Dereyolunu bitirdiniz mi? Havaalanına siste uçakların inebilen cihanızını taktınız mı? Organize sanayiyi yaptınız mı? Ünye fatsa orduyu aştı gidiyor sayın vekil uyanın artık

 • Adnan Gün16-05-2021 18:49

  Rektör mah komşum gündoğdu yalan söylüyor Ali Akdoğan’ın gelini yok kızında puanı tuttuğu için babasıyla kalan bir talebe aynı okulda görev yapamazmı.Kökenliden bir kişi işe girmiş değil köyün günahı ne

Facebook Yorum

Yorum Yazın