EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Milletvekili Ergün Taşçı “Olup biteni anlatacağım” demiş..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milletvekili Ergün Taşçı “Olup biteni anlatacağım” demiş..
AK Parti Ordu Milletvekili Fatsa’lı Ergün Taşçı Fatsa’da yayınlanan yerel bir gazeteye beyanat vererek, “TELEVİZYONA ÇIKIP OLUP BİTENİ ANLATACAĞIM” demiş. Zaten son günlerde köşeye sıkışanlar, çaresiz kalanlar konuşacağım demelerine rağmen bir türlü konuşmuyorlar ve bildiklerini anlamıyorlar, sadece göz dağı veriyorlar. Ergün Taşçı’nın ne konuşacağı ve neleri anlatacağı şimdiden merak edilmeye başlandı. Bizde kendisine “Anlat Ergün, anlat da heyecanlı olsun” diyor ve bekliyoruz. Ancak bir çok konulara değinen Milletvekili Ergün Taşçı çileden çıkmış gibi görünüyor.. Taşçı geçmiş dönemi hatırlatarak “Enver’in kopyasını çekiyorlar” dedi..

AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı’ya sormak istiyoruz. Anlatılacaklar arasında acaba, geçtiğimiz günlerde dövdüğü özel kalem müdürü, giden vali Seddar Yavuz ile aralarındaki özel ilişkileri ve Fatsa’da  maden arama şirketi ile arasındaki bağları vs. daha bir çok çevirdiği gizli olayları da anlatacak mı? Bolaman Havzası projesinin içinde ne gibi dümenler var, bunu da gündeme getirecek mi?

ERGÜN TAŞÇI VERDİĞİ BEYANATINDA ATNEN ŞUNLARI SÖYLEMİŞ :

Milletvekili Ergün Taşçı, “Biz seçim döneminde Ordu ilinin her yerini karış karış gezerek oy istedik. Ve karşılığında da seçildik. Bizi bu millet hizmet etmek için oy verip seçti. Haliyle bizi arayacak, iş isteyecek, aş isteyecek. Bu da onların en doğal hakkıdır. Biz de elimizdeki imkanlar nispetinde yardımcı olacağız. Öyle sonradan olma, birilerinin himayelerinde bir yerlere gelenlere meydanı boş bırakmayız. Gerektiği yerde gerekeni yaparız” dedi.

Ordu ilinde yaşanan bazı olumsuzlukları dile getiren Taşçı, “Aman ortalık karışmasın, partimize, milletimize zarar gelmesin diye susuyoruz. Ama biz sustukça, bazı kendini bilmezler hakkı ve yetkili olmadıkları halde gerekli gereksiz lüzumlu, lüzumsuz konuşmalar yapıyorlar. Bilsinler ki hepsinden haberim var. Meydanı artık boş bırakmayacağım” dedi.

"HER ŞEYİ TELEVİZYONDA ANLATACAĞIM.."

Televizyon programına çıkıp olup bitenleri, halkı olup bitenden bilgilendireceğini söyleyen Taşçı, “ Ben bundan sonra televizyona çıkacağım diyeceğim ki, ey vatandaş, ey halkım, eğer kamu kurumlarında eğer millet adına inisiyatif kullanılan yerlerde, belediye başkanlığı, valilik ve diğer kurumlarda bir yanlışlık, bir haksızlık, bir hukuksuzluk, bir engel ile karşı karşıya kaldığınız zaman lütfen beni telefonla arayın. Beni arar iseniz ben gereğini yapacağım. Bunu söyleyeceğim Televizyonlarda ilan edeceğim bunu. Hadi bakalım kapalı kapılar ardında güçler olsun bakalım. Varsa bir şey söylesinler.
‘KONUŞANIN SESİNİ KESMEYİ ENVER’DEN ALIŞTILAR’

Ordu’da yaşanan OBB özel kelem müdürüne  tokat attığı ileri sürülen olayla ilgili açıklamada da bulunan Vekil Taşçı, Biz burayı korkutarak yönetiriz, bir şey yazarız çizeriz bir şey yapamazsınız. Çok konuşma” gibi güya korku salmaya çalışıyorlar. Konuşan adamın sesini kesmeyi Enver’den alıştılar. Enver’in kopyasını çekiyorlar. Birilerinin moderatörlüğünde bir ekip kurdular. Bu ekip birilerini piyon olarak kullanıyor. Hainler var. Bu hainler belli. Buraları düzelteceğiz. Milletvekilliği saygınlığımızın korunmaması kime fayda verir. Habire kapkaçcılara fayda verir. Milletvekilinin hukuku korunmalı. Ahlakı namusu korunmalı. Benim siyasetteki tarzım ve tavrım şu; bel altı siyasete hayır. Birde milletin hukuku her şeyin üstündedir.’’ dedi.

ERDOĞAN’A ANLATACAĞIM..
Konuşmasında Fatsa Çevre yoluna da değinen Vekil Taşçı, ‘’Ne seçildik. Milletvekili. Milletvekilleri şehrin sorunu olan bir konuyu Cumhurbaşkanına taşımazsa o zaman ne iş yapar. Çevre yolu istiyorsun, Paramız pulumuz yok. Hiç olmazsa sorunları taşıma görevini bari yapalım. Yapalım ki üzerimizdeki yük kalksın. Vakti zamanı gelince de yapılır.’’ diye de dert yandı.(Kaynak :  Fatsa Güneş)

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Saray Mahallesi okulunu kapatmayın, şehirdeki öğrenciyi buraya taşıyın..Önceki Haber

Saray Mahallesi okulunu kapatmayın, şehi...

HALK KURBAN BAYRAMINDA HÜCUM ETTİ…Sonraki Haber

HALK KURBAN BAYRAMINDA HÜCUM ETTİ…

Facebook Yorum

Yorum Yazın