4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Milletvekili Ergün Taşçı danışmana yine saldırdı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milletvekili Ergün Taşçı danışmana yine saldırdı..
Ordu siyasetinde kavgalar, döğüşler, eleştiriler ve tepkiler bir türlü bitmek bilmiyor. AKP Ordu Büyük Şehir Belediye başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in danışmanı Mehmet Altun Ordu milletvekili Ergün Taşçı’nın daha önce OBB Belediye binasında saldırısına uğrayarak yumruklanmıştı. Mehmet Altun, önceki gün yine aynı Ergün Taşçı’nın saldırısına bu sefer de Ankara’da uğradı. Vekil ile danışman arasında yumruklar konuştu.

FİLMLERDEKİ BENZETMELERİN TIPKI AYNISI

Kemal Sunal’ın “Şark bülbülü” filminde yaşananlar  adeta Ordu siyasetinde örnek alınmaya başlandı. Filmde canı sıkılıp hasta olunca adam döven Osman Alyanak, “MAZLUMU GETİRİN BANA”diyerek adam döverek deşarj oluyordu. Bu  örnek adeta AKP Ordu milletvekili Ergün Taşçı ile Başkan Hilmi Güler’in danışmanı Mehmet Altun arasında yaşanmaya başlandı. Mehmet Altun daha önce Ergün Taşçı’nın danışmanı iken, Hilmi Güler’in danışmanı olarak Ordu’ya gelince Ergün Taşçı tarafından canı sıkılınca tokatlanmaya başlandı.

2. OLAY ANKARA’DA YAŞANDI..

Ankara’da yapılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Başkanlığında, Ordu geneline yapılacak olan 152 Milyon TL'lik Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol imza töreninde yine tatsız olaylar yaşandı. Bu toplantıya Ordu’lu AKP’liler ve Belediye başkanları ile danışmanları da katıldılar. Yatırımlar toplantısında yumruk yatırımı da yapıldı. Kabadayı Milletvekili başkan Güler’in danışmanını Mehmet Altun burada da yumruklandı.

Ordu’da AKP içerisinde yaşanan tartışmalar sürüyor. Ordu içi kavgalar ve yumruklaşmalar Başkent Ankara’ya taşınarak burada da devam etti. Oda TV.’nin haberine göre, Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanlığının yaptığı Ordu için spor yatırımları protokolü töreninde AKP’li Ordu Milletvekili Ergün Taşcı ile AKP’li Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in özel kalem müdürünün  yumruklaştığı öğrenildi. Ordu’da başlayan ayynı kavga, Gençlik ve Spor Bakanlığının Ankara’daki Ordu ile ilgili toplantısında da devam etti.

Toplantıda AKP’li Ordu Milletvekillerinin yanı sıra, AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’a yakın isimlerden Ordu Büyükşehir Belediyesi Özel Kalemi Mehmet Altun da bulunuyordu. AKP Ordu Milletvekili Ergün Taşcı ile Mehmet Altun arasında nedeni belirlenemeyen tartışma çıktı. Tartışma kavgaya dönüştü ve yumruklaşmalar yaşandığı belirtildi.

Geçen yıl 17 Temmuz 2020 tarihinde Milletvekili Ergün Taşçı Büyük Şehir Belediye binasında Mehmet Altun’a saldırarak dövmeye kalkmıştı..

O haberi okumak için aşağıdaki linki tıklayınız..

https://www.yongazetesi.com/haber/milletvekili-ergun-tasci-adam-dovmeye-mi-basladi-10753

Ergün Taşçı da sosyal medya hesabından programla ilgili bir paylaşım yaptı. Paylaşımdaki toplu fotoğraflarda Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in olmaması dikkat çekti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Virüsün sokağa çıktığı saatlerde insanlar çıkamayacak..Önceki Haber

Virüsün sokağa çıktığı saatlerde insanla...

TELEFERİK HİZMET VERMEYE BAŞLADI..Sonraki Haber

TELEFERİK HİZMET VERMEYE BAŞLADI..

Facebook Yorum

Yorum Yazın