2 -AŞ. ŞEHİR KADINLAR GÜNÜ
3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

MHP. Lideri Bahçeli, Meral Akşener’i çağrıyor, siz ne dersiniz?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP. Lideri Bahçeli, Meral Akşener’i çağrıyor, siz ne dersiniz?
“Dön artık bitsin bu hasretlik” sözlerinden sonra şimdi de ''Dön evine bitsin bu çile'' çağrıları gündeme geldi. Siyasetçilerin gerçek yüzleri ve samimiyetlikleri bir kez daha açık ve net olarak ortaya çıkmış oldu. MHP. Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Haklarında söylenmedik sözler bırakmayan iki siyasi lider şimdi de barış ve hasretlik çığlığı atmaya başladılar. Çile Bülbülüm çile şarkısı gibi şimdi de ''Dön evine bitsin bu çile'' bestesi yapılmaya başlandı..

Meral Akşener'in güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçiş için "AK Parti ile İYİ parti arasında masa kurulabilir" teklifine ilişkin Devlet Bahçeli, ''MASA KURMA TEKLİFİ CİDDİYETSİZ VE İTİBARSIZ'' açıklamasında bulundu.  İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e tekrar "EVİNE DÖN" çağrısında bulunan Bahçeli, ''DÖN EVİNE BİTSİN BU ÇİLE'' ifadelerini kullandı. 

Gönüllere girmeden tarihi görevimizi icra edemeyiz. Dar kadroculukla bir yere varılamaz. Gıybet ile bir dava savunulamaz. Aklınızdan çıkarmayın ki birbirine kefil olamayanların bir davası olamayacaktır. Bir dava adamı bilir ve itimat eder ki her akşamın bir sabahı olacaktır.

Mahcup olmadık, mağlup olmadık. Bizim için siyaset üzerine bahislerin oynandığı bir hipodrom değildir. Siyaset koltuk, makam aracı değildir. 

MERAL AKŞENER'E NET ÇAĞRI: “DÖN EVİNE BİTSİN BU ÇİLE”

Parlamenter çalışmaları ile vakit kaybetmesinler. Millet kararını vermiştir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi Türkiye'nin geleceğidir. Diyorum ki, dön evine bitsin bu çile.. Kılıçdaroğlu'nun iradesi şaşmıştır. Konuştukça batıyor. Gaf mıdır, asıl maksadı mıdır bilemem ama salı günü dile getirdiği sözleri feci bir çakılmadır. ''Asıl vergiyi uyuşturucu ticareti yapan adamdan alacaksın, kara para ile devleti dolandıranlardan alacaksın.'' Partisindeki taciz tecavüz vakalarına ses çıkarmayan Kılıçdaroğlu su kaynatmıştır. Biz kara paracılarla mücadele edilsin diyoruz Kılıçdaroğlu vergi alalım diyor. Yazıklar olsun... CHP Genel Başkanı'nın Türkiye'nin koronavirüs salgınını yönetemediğini iddia ediyor. Gözüne dizine dursun. Daha ne istiyorsun diye açıklamalarda bulundu..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altınordu Belediye zabıta ekiplerinden sıkı denetim..Önceki Haber

Altınordu Belediye zabıta ekiplerinden s...

Yoroz Kent ormanında yeni düzenlemeler yapılacak..Sonraki Haber

Yoroz Kent ormanında yeni düzenlemeler...

Facebook Yorum

Yorum Yazın