4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

MERAL AKŞENER, ORDU’DA SİYASET YAPMADI, DERT DİNLEDİ..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MERAL AKŞENER, ORDU’DA SİYASET YAPMADI, DERT DİNLEDİ..
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ordu'da, Ünye ve Fatsa ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. Ancak, Akşener’in Ordu ziyaretine sınır koyularak sadece Altınordu Sırrıpaşa Cad. eski Fidangör mevkiinde caddenin son kısmında bulunan esnaf ziyaretleri ile kısıtlanarak Ordu’nun diğer bölgelerinde gezi yapmasına müsaade edilmedi.

“Memleket Gezileri” kapsamında yurdun dört bir yanını il il, ilçe ilçe gezen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in esnaf gezilerindeki yeni durağı Ordu’nun  Altınordu  ilçesi oldu.

Altınordu ilçesinde esnafı ziyaret eden Akşener,herhangi bir konuşma yapmadı. Sadece esnafların dükkanlarına girerek  hal hatır sordu ve esnafın sorunlarını dinledi.

daha sonra Fatsa ilçesinde fındık üreticileriyle ve esnafla görüştü.

Akşener’in Altınordu ziyaret sadece bir saat kadar sürdü.

Şener’in ziyaretine İYİ Parti genel başkan vekili Fatsa’lı Muzavvat Dervişoğlu, İYİ Parti Ordu İl başkanı Ekrem Şentürk, İlçe başkanları ile partinin yönetim kurulu üyeleri katıldılar. Muhalefet partilerinin bazı temsilcileri de Akşener'in gezisine eşlik ettiler.

Altınordu ziyaretinden sonra Fatsa’ya ve Ünye’ye hareket etti. Akşener, Fatsa meydanında yaptığı konuşmada, 20 Ocak 2020'den bu yana esnafı gezdiğini ve esnafların derdini dinlediğini söyledi.

SİYASET YAPMIYORUM DEDİ...

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener, bu gezilerinde iktidar partisi veya başka bir partiyi kötülemediğini dile getirerek, "Kendi partimizi övmüyorum, propaganda yapmıyorum, seçim zamanı tüm partiler gibi biz de propagandamızı yapacağız, oy isteyeceğiz, icra edebilen sizin oylarınıza talip olacak, siz onlara teveccüh göstereceksiniz. Elbette duam bizi tercih etmeniz, bize teveccüh göstermenizdir ama o dükkanların içinde asla bu noktalara girmiyorum." diye konuştu.

Fatsa ve Ünye ilçelerinde yaptığı ziyaretlerini de  Fındık üreticilerinin sorunlarını da dinleyerek, sorununun nasıl çözüleceğini sorduğunu dile getiren Akşener, şöyle devam etti: "35 lira fındığa verilmeliydi, niçin 24,50 liradan satılıyor? 26 lira tüm masrafı, 27 lira verildi ve 24,50 liradan satılıyor diye fındık üreticisinin kendisi söylüyor. Onlar sonra da ağalar gelsin, burada hesap versinler, çıksınlar karşınıza, yanlış yaptılarsa özür dilesinler, eğer uygunsa affedin, istemiyorsanız da affetmeyin ama Allah aşkına komşularınızla ters düşmeyin, kapı komşularınızla şuculuk, buculuk üzerinden ters düşmeyin” dedi.

Ünye ilçesinde Hükümet Caddesi'ndeki esnaf ziyareti sonrası vatandaşlara hitap eden Akşener, vatandaşlara, kendisinin yaptığı gibi diğer siyasetçilere de Ünye'yi ziyaret ettirmelerini istedi. Akşener buradaki konuşmasında "Şimdi yapmak istediğim şu, el ele vereceğiz ve seçmeni, sizi, asli unsuru velinimet haline getireceğiz, başlangıcımız bu. Ama arkadaş, abiler çok kızıyor bu gezmelere, şimdi bir tanesi diyor ki 'Otur oturduğun yerde, torun torba sahibi kadınsın, ne işin var adam arasında, otur evinde torun bak.' Bakmıyorum kardeşim, 6 yaşında bir erkek torunum var, abilerin bağırmasını gördüğünde 'Korktum değiştirin' diyor. Onun için bu ülkeyi birlikte düzelteceğiz, birinci yolu siyasetçiyi karşınızda hazır ola getireceksiniz ve seçmeni velinimet edeceksiniz." dedi.

Ordu ziyaretlerini bir günde tamamlayan İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener Ordu-Giresun hava limanından akşam saatlerinde Ankara’ya hareket etti. Akşener’i muhalefet partililerin yanı sıra Gülyalı Belediye başkanı Ulaş Tepe’nin ziyaret etmesi de dikkat çekti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Unutulmaz destan gelecek kuşaklara aktarılacak..Önceki Haber

Unutulmaz destan gelecek kuşaklara aktar...

Altınordu Belediyesi Okulları dezenfekte ediyor..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesi Okulları dezenfekt...

Facebook Yorum

Yorum Yazın