EN ÜST EVDE KAL 24 temmuz gazeteciler - BAYRAM
İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

Meclis kabul etti.. Ünye Çamlığı korumaya alındı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Meclis kabul etti.. Ünye Çamlığı korumaya alındı..
Gazetecilere Corona var diyerek meclis toplantısına sokmayan Büyük Şehir Belediyesi Tanju Çalak’ı kürsüye çıkardı. Çolak bu kadar yoğun bir programın arasında kısa bir konuşma yaptı. Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Toplantısı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda Başkan Vekili Celal Tezcan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Ordu’nun Ünye ilçesindeki önemli mesire alanlarından biri olan Çamlık için hazırlanan komisyon raporu da kabul edildi.

Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcangündem öncesi yaptığı konuşmada pandemi ve sel konularına değindi. Maske, mesafe ve hijyen konularına dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen Başkan Vekili Tezcan, değişen iklim koşulları nedeniyle Karadeniz’de kuraklıktan çok sel yaşandığına, bu nedenle suyun taşmadan denizle buluşması için çalışma yapılması gerektiğine dikkat çekti

TANJU ÇOLAK MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

Trafik kazası geçiren Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunmak için Büyükşehri ziyaret eden efsane futbolcu Tanju Çolak da meclis toplantısına katıldı. Dünyadaki 48 efsaneden biri olduğunu belirten Çolak, “Altın, gümüş, bronz ayakkabılarımızın yanında bir de insan sevgimiz var. Futbolu bırakalı 25 yıl olmasına rağmen şahsımıza gösterilen güzel bir sevgi var. Ona layık olmaya çalışıyoruz. Ordu’da olmak ve sizlerle aynı havayı solumak gurur verici” dedi.

ÇAMLIK KORUMAYA ALINDI

Ünye ilçesinde bulunan Çamlık için bir dizi çalışmayı hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, korunaklı imar planı da oluşturmuştu. Eylül ayı meclisinde gündeme gelen ve kabul edilen komisyon raporu doğrultusunda Çamlık’ta yapılaşmanın önü kesilecek ve yapılacak tek katlı kır kahvesi dışında herhangi bir yapının inşasına izin verilmeyecek. Böylece fiziki koruma önlemleri alınan Çamlık, meclis toplantısında hukuki olarak da güvenceye alındı.

20 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLDÜ

İhtisas komisyonundan gelen raporlar ve dairelerden gelen tekliflerle toplam 20 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında 11 gündem maddesi meclis tarafından kabul edilirken, 9 gündem maddesi ise komisyona havale edildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
HORTUMSUZ BELEDİYELER ve İKİ KARILI KOCA…Önceki Haber

HORTUMSUZ BELEDİYELER ve İKİ KARILI KOCA...

BÜYÜK ŞEHİR VE ALTINORDU BELEDİYESİ SEFERBER OLDU..Sonraki Haber

BÜYÜK ŞEHİR VE ALTINORDU BELEDİYESİ SEFE...

Facebook Yorum

Yorum Yazın