4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Mazot yokluğu Başkan ile Meclis üyesini karşı karşıya getirdi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mazot yokluğu Başkan ile Meclis üyesini karşı karşıya getirdi..
AKP’den Gürgentepe Belediyesinde 1. Sıradan meclis üyesi seçilen ve aynı zamanda Ordu Büyük Şehir Belediye meclis üyeliği görevini de yürüten Adem Yalçın, Facebook sosyal sayfasında yaptığı paylaşımla yapılan yanlışlığı hazmedemeyerek adeta isyan etti. Yalçın, yaptığı paylaşımda, “Bundan sonra susan dinsizdir” dedi..

Adem Yalçın yaptığı paylaşımda başkan Yaşar Şahin’i hedef alarak“Tikenlice Mah. Makineyi ilk defa görmüyor. Hiç alakası olmayan yerlere gönderdiğiniz makineyi mazot yok bahanesiyle almanız ancak size yakışır” diyerek tepkisini gündeme getirdi.

Tikenlice Mahalle halkına verdiği sözleri yerine getirmeyen başkan Yaşar Şahin, mahalle halkının tepkilerini alırken, meclis üyesi Adem Yalçın Mahalleye verilen sözün yerine getirilmesi ve Gürgentepe halkına hizmet edilmesi gerekirken iş makinelerinin bir akrabası için 36 gün Çamaşta çalışmasına da büyük tepki gösterdi.

Öte yandan halkı için çalışan, ve halkı için kavga dahi eden meclis üyeliğinden atılan Adem Yalçın daha sonra haklı olduğu mahkeme kararı ile tescillenirken, davayı kazanmış ve yeniden mahkeme kararı ile meclis üyeliği görevine dönmüştü.. Halkı için canla, başla mücadele eden bir meclis üyesinin başarısını hazmedemeyen başkan Yaşar Şahin, meclis üyesinin başarılı çalışmalarını  engellemek isterken, Mahalle halkına hizmet vermediği gibi mağduriyet yaşamalarına neden olmaktadır.

Eyyy….Başkan Yaşar Şahin kendin  hizmet yapamıyorsan, başaramıyorsan, bilmiyorsan, yapana bari mani olma, Mahalle halkını mağdur etme, gölge edip, isyan ettirme. İlçe halkı arasında ayırım yaparak ikilik yaratma… Başka bir şey istemiyoruz.

Ancak, meclis üyesi Adem Yalçın kısa bir süre sonra yaptığı paylaşımı silerek  sosyal medya sayfasından kaldırdı. Bu paylaşım Gürgentepe’de  siyasiler arasında büyük gerginlik yarattı.. Bu da gösteriyor ki, bir Belediye başkanının vatandaşına  nasıl bir hizmet ve ayırım yaptığının tam açıklaması olmuştur.

“BUNDAN SONRA SUSAN DİNSİZDİR”

Meclis üyesi Adem Yalçın yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi :

Sayın Gürgentepe Belediye başkanım. Hizmet anlayışınıza Teşekkür ederim. Kişiye göre hizmet sağol. Tikenlice mah makineyi ilk defa görmedi. Göstermeye getirdiğiniz makineyi belediyede görebileceğiniz bir yere koyun özel göndereceğiniz yerlere lazım olur. Hiç alakası olmayan yerlere gönderdiğiniz makineyi caminin etrafında mazot yok bahanesiyle almanız ancak size yakışır.Çamaşta çöken benzinlikte Meclis üyesinin eniştesi ilçe başkanınınakrabası köylüsü 36 gün, 2 kamyonla çalışırken mazot var,  bir mahalle işi için mazot yok. Çebimden mazot koyalım dediğim halde makineyi aldınız size bu hizmet yakışır. Tikenlicenin asfaltını sahip çıkmadınız yarıda bırakarak millete toz yutturuyorsunuz. Yazılacak çok şey var. Zamanı gelince bunları yazacağım. Bu millet bize güvendi. Bundan sonra susan dinsizdir..“ ifadelerini kullandı.

İŞTE  BU  PAYLAŞIM DAHA SONRA SİLİNDİ..

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Kaya, “Siyasetin elitleri bizden rahatsız oldular..”Önceki Haber

Başkan Kaya, “Siyasetin elitleri bizden...

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı hedefine ulaştı..Sonraki Haber

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı hed...

Facebook Yorum

Yorum Yazın