3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Kurumlar arası turnuva maçlarında Büyükşehir başarısı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kurumlar arası turnuva maçlarında Büyükşehir başarısı..
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Ordu Şubesi’nce düzenlenen 2020 yılı Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası 1. Hafta müsabakaları başladı. Ordu Büyük Şehir Belediyesi ilk oynadığı maçta İl Jandarma ile mücadele etti ve Büyükşehir Belediyesi rakibini 4-2 yendi. Büyük Şehrin kadrosunda genel sekreter yardımcısı Bülent Şişman da yer alarak, Şişman soy adına ters orantılı olarak zayıflama moduna girmiş bulunuyor.

Büyük Şehir Belediyesinin ilk maçında Sağ bek olarak oynayan  Bülent Şişman 40 dakika oyunda kaldı ve takımının attığı bir golün pasını vererek alkış aldı.

Ordu Büyük Şehir Belediyesine genel sekreter yardımcısı olarak en son gelen Bülent Şişman, gerçek golünü Belediyede atarak, çalışmaları konusunda elde ettiği başarılarının karşılığında kendisinden önce görevde bulunan Suat Ongun ile Çiçekçi A. Erdal Gülderen’i göndererek ilk golünü böyle atmış oldu. Şişman ne kadar çok çalışırsa o kadar taktir toplayacak ve top oynadığı takımda da ne kadar çok koşarak gol atarsa o kadar da Şişmanlık özelliğini kaybederek zayıflayacak.

KURUMLAR ARASINDAKİ KAYNAŞMAYI

SAĞLAMAK AMAÇLANIYOR..

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği  (TFFHGD)  Ordu Şubesi Başkanlığı tarafından kurumlarda spor yapma imkânı bulamayan personellere spor yaptırmak, futbolu her kesime sevdirmek, kurumlar arasındaki kaynaşmayı sağlamak ve iş birliğini artırmak amacıyla halı saha futbol turnuvası düzenleniyor.

4 GRUPTA 30 TAKIM MÜCADELE EDİYOR.

Capo Arena Spor Tesisleri Kapalı Halı Sahalarında düzenlenen turnuvada 4 grupta 30 takım mücadele ediyor.

A grubunda yer alan ve 1 .hafta müsabakaları kapsamında İl Jandarma ile mücadele eden Ordu Büyükşehir Belediyesi rakibi karşısında 4-2 üstünlük sağladı.

Büyükşehir 2. Hafta Arbakon,  3.hafta Polisgücü 4.hafta Cezaevi, 5. Hafta Devlet hastanesi, 6.hafta Valilik ve 7. hafta Narkom ile karşı karşıya gelecek.

16-17 Nisan’da çeyrek final, 19 Nisan’da ise yarı finallerin oynanacağı turnuvada final müsabakası ise 22 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Fırsatçılara hak ettikleri cezaları verilecek..Önceki Haber

Fırsatçılara hak ettikleri cezaları veri...

Tekerlekli Sandalye basketbol takımı zorlu maçı kazandı..Sonraki Haber

Tekerlekli Sandalye basketbol takımı zor...

Facebook Yorum

Yorum Yazın