4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Kurtulmuş, kapının önünden geçti makama bile uğramadı…

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Kurtulmuş, kapının önünden geçti makama bile uğramadı…
AK Parti genel başkan yardımcısı eski Ordu Milletvekili Numan Kurtulmuş iki günlük gezi için Ordu’ya geldi. Numan Kurtulmuş, gezi sırasında Ordu Valiliğini, Ordu Büyük Şehir Belediye başkanlığını ziyaret etti ama, AKP Ordu il başkanı Halit Tomakin’e sadece gülücük atarak il başkanlığının önünden geçti ama makama bile uğramadı. Numan bey Ordu’ya boş geldi, boş döndü.

AKP genel başkanı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu’ya geliyor, AKP il başkanlığına uğramıyor. Yardımcısı Numan Kurtulmuş Ordu’ya geliyor, partinin kapısının önünden geçiyor, yine o partinin il başkanlığına uğramıyor. Acaba  AKP Ordu il başkanlığı ile partinin başkanları arasında ne gibi sorunlar varki; Numan Kurtulmuş da il binasına uğramıyor.

Hatta Numan Kurtulmuş, eski stadyum yanında bulunan Atatürk kapalı spor salonundan Büyük Şehir Belediyesine giderken AKP il  başkanlığının önünden geçti. Arada 50 metrelik mesafe dahi yokken, parti binasına uğramaması halk arasında çeşitli eleştirilere neden oluyor.

BAKIŞMALARI İLE GÜLÜŞMELERİ YETİYOR..

İki günlük gezi için Ordu’ya gelen Numan Kurtulmuş’un gezilerine protokol gereği AKP İl başkanı Halit Tomakin’de mecburi olarak eşlik  etti. Gerek karşılama töreninde, gerek birlikte oldukları sıralarda aradaki gerginlik ve soğukluk vatandaşa belli etmeden  mecburen Samimi bir şekilde kucaklaşıp öpüşüyorlar, birbirlerine gülücük atıp samimi görünüyorlar..Sadece protokol gereği yan yana geliyorlar. Fotoğraflarda dahi dikkat edilirse hep birbirlerinden uzak durmaya çalışıyorlar.  Halit Tomakin yakın dursa bile Kurtulmuş’un görmezden gelmeleri dikkatlerden kaçmıyor.

HALKIN İÇİNE ÇIKAMIYORLAR..

Numan Kurtulmuş, Ordu programına AKP İl teşkilatını ziyaret etmek gibi bir madde bile dahil etmedi. Ziyaretleri harici Atatürk kapalı spor salonunda sadece partililere genişletilmiş il danışma meclisi toplantısı düzenlerken Boztepede bir otelde ise STK temsilcileri ile bir araya geldi.Halkın içine çıkarak bir esnaf ziyareti dahi yapamadılar. Çünkü, halktan gelecek tepkilerden korkmaya başladılar.

O HALDE NE YAPMALI?

AK Parti il başkanlığına büyük umutlarla seçilen ve göreve başladığı  günden bu yana sadece memur tayini, adam kayırmalar, parti içinde büyük huzursuzlukların yaşanması nedeniyle Ordu için bir çakılı çivisi dahi olmayan başkan Halit Tomakin ve ekibi tepki almaya devam ediyor.

O halde yapılması gereken tek şey bu yönetimin derhal görevden alınarak önümüzdeki seçimlere tertemiz, sade ve çalışkan, tarafsız bir yönetimle seçimlere girilmesi gerekiyor. Aksi taktirde C. Başkanı Erdoğan’a büyük zararlar verilmektedir. Mayıs seçiminde hayal kırıklığı yaşamamak için gereken derhal yapılmalıdır.

KURTULMUŞ, BOŞ GELDİ, BOŞ  DÖNDÜ..

Ordu’ya geliş sebebinin dahi bilinmediği Numan Kurtulmuş, Ordu için bir müjde, bir  yatırım hizmeti dahi veremeyerek, gezdi, dolaştı, yedi, içti gitti. Bu da yetmiyormuş gibi Ordu Emniyetini iki gün peşinde koşturarak adeta seferber olup alınan tedbirler, yapılan masraflar da çabası oldu.

KONUŞMALARINDA SADECE OY İSTEDİ..

Numan Kurtulmuş, toplantıda Ordu için yapılacak yaırımlar ve hizmetler konusunda bir tek kelime dahi etmeyerek "Ümit ediyoruz ki önümüzdeki mayıs ayında yapacağımız genel seçimlerde, Türkiye yüzyılının kapılarını sonuna kadar açacak milletimizin iradesiyle, milletimizin desteğiyle sandıklardan bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Cumhurbaşkanı olarak seçilecek." dedi.

Kurtulmuş, her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirterek "Siyasette on yıllardır da yolumuza böyle devam ettik. Türkiye'nin her yerinde vatandaşlarımızla birlikte olarak bu süreci sürdürüyoruz. "Ümit ediyoruz ki önümüzdeki mayıs ayında yapacağımız genel seçimlerde, Türkiye yüzyılının kapılarını sonuna kadar açacak milletimizin iradesiyle, milletimizin desteğiyle sandıklardan bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Cumhurbaşkanı olarak seçilecek. AK Parti de inşallah yine milletimizin oyları ve takdirleri ile açık ara birinci parti olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yerini alacaktır."

Kurtulmuş, başından itibaren her seçimde AK Parti'ye büyük destek veren Ordu halkına teşekkür ederek "Bütün bu desteklerle birlikte hep beraber yol yürüyeceğimizi ümit ediyoruz. Allah yardımcımız olsun. Bu milletin büyük hedeflerini gerçekleştirmek için mücadele etmek, bu mücadelede başarılı olmak bütün halkımıza, bütün milletimize ve bütün kadrolarımıza nasip olsun." değerlendirmesinde bulundu.

Kurtulmuş, bir gece kaldığı Boztepedeki otelden sonra şehir içi ve sahil yoluna dahi uğramayarak, Ulubey ve Çamaş üzerinden Ünye’ye geçerek Samsun Hava limanından Ankara’ya döndü.


TOK’nin yaptığı kaldırım taşları sökülüp kırılıyor.?Önceki Haber

TOK’nin yaptığı kaldırım taşları sökülüp...

Şarkiye Mahallesinde silahla bir kişi yaralandı..Sonraki Haber

Şarkiye Mahallesinde silahla bir kişi ya...