4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Kültür ve Turizm Müdürü Yener Oba tayin oldu..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Kültür ve Turizm Müdürü Yener Oba tayin oldu..
Ekim 2022 tarihinde Ordu Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine atanan ve bir çok eleştirilere hedef olan Ordu Kültür müdürü Yener Oba’nın yeni kararname ile Malatya’ya tayini çıktı..Bir takım şaibelere hedef olan Yener Oba geldiği gibi gitti.Ordu Kültür müdürlüğüne Uğur Toparlak asaleten atanmalıdır.

Bir Ordu’da görev yapan Oba’nın Ordu’ya hiçbir faydası olmadı. Sadece masa başında oturarak maaşını aldı. Ordu Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü  Yener Oba geçtiğimiz seçimlerde de AKP’den  Adana’dan milletvekili aday adayı olmuş, listeye giremeyince tekrar Ordu’ya dönmüştü.. Oba’nın son kararname ile tayini çıktı. Yener Oba, son Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Malatya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne atandı…

ORDU HALKI UĞUR TOPARLAK ASALETEN İSTİYOR..

Öte yandan Ordu Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü görevine henüz şu ana kadar bir atma yapılmadı. Ancak, 6 yıldır Ordu’da Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü görevini vekaleten  sürdüren ve Ordu halkı tarafından çok sevilen ve sayılan, Ordu’nun turizm potansiyelini çok iyi bilen, Ordu’nun öz evladı Uğur Toparlak’ın bu göreve asaleten atanmasını Ordu halkı ve idarecileri tarafından özellikle istenmektedir. Yetkililerin bu talebe olumlu bakması,  talep ve isteklerin yerine getirilmesi isteniyor.

 


CHP Altınordu ilçesi yeni başkanını seçti..Önceki Haber

CHP Altınordu ilçesi yeni başkanını seç...

Ordu’nun organik yumurtası Marketlerde satılıyor..Sonraki Haber

Ordu’nun organik yumurtası Marketlerde...