4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

Küfürcü başkanla, sarmaş dolaş hasret giderdiler..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Küfürcü başkanla, sarmaş dolaş hasret giderdiler..
Gazetemiz sahibi Osman Şahin’e ana-avrat küfür eden Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin’in mahkeme tarafından cezalandırıldığı halde her nedense AKP Ordu İl başkanı Halit Tomakin tarafından da çok sevilmeye başlandı. Kongrede “ANAMA-KARIMA KÜFÜR EDEN BELEDİYE BAŞKANI İSTEMİYORUM” diye yaptığımız pankartlı protestonun ardından iki başkan adeta nispet yaparcasına kucaklaştılar. Ancak, vali Sonel bu ziyaretleri kısıtlamaktan neden sessiz kalıyor? AKP’nin kapısına Polis-bekci dikemez mi?

AKP İl başkanı Halit Tomakin, başkan Yaşar’ı çok sevdi!. Hayırlı olsun ziyaretinde iki başkan birbirlerine sarılarak ne kadar samimi bir dost olduklarını ve İl başkanı Halit Tomakin’in de  küfürcü başkana ne kadar destek verdiğini böyle bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşarak adeta nispet yaparak gösterdiler.

“YAŞARIM, YAŞARIM”

Hani çok eski bir türkü vardı..

Kızım seni Yaşar’a vereyim mi,

İstemem babacığım istemem..

O’nun adı Yaşar,

Alır beni boşar..

Bizlere küfür eden  Belediye başkanına bu kadar değer vererek kucaklayan il başkanı Halit Tomakin, acaba bu nedenle kendisine “YAŞARIM, YAŞARIM, SARIL BANA YOKSA SENİ BOŞARIM”gibi adeta nispet yaparcasına fotoğraf paylaşmasını ironi olarak gösteriş yapıldığını tahmin ediyoruz.. İşte burada çok sakıncalı bir durum ortaya çıkıyor. Başkan Halit ToMAKİN bu fotoğrafla, adeta Gürgentepe Belediye başkanı Yaşar Şahin'e, "Sen küfür et, ben senin arkandayım" mesajı vermiş gibi destekediği alenen ortaya çıkmakta.

GÜRGENETEPELİ’LER AKIN ETTİ..

AK Parti Gürgentepe İlçe Teşkilatı ile  Belediye Başkanı Yaşar Şahin ve Meclis üyeleri kongreden sonra AK Parti Ordu  İl Başkanı Halit Tomakin’i  ilk ziyaret edenlerden biri oldular ve başkan Tomakin’e hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Daha sonra Gürgentepe’liler il başkanlığına akın akın geldiler. Gürgentepe Eskiköy Mahalle Muhtarı Ayhan Şimşek, Okçabel Mahalle Muhtarı Sinan Battal, Akmescid Mahalle Muhtarı Hayati Bingöl, Göller Mahalle Muhtarı Yeşim Demirel ve Gültepe Mahalle Muhtarı Aylin Çalış AKP  İl Başkanlığını ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

VALİ VALİ TUNCAY SONEL NEDEN MÜDAHALE ETMİYOR.?

AK PARTİNİN KAPISINA POLİS-BEKÇİ DİKEMEZ Mİ?

Sayın Ordu valimiz Tuncay Sonel’e sesleniyoruz!..AKP Rize ve Ordu il kongresinden sonra Karadenizde bulaşıcı virüs oranda Ordu ilimizin 1. Sırada yer alması bulaşımın ne kadar tehlikeli boyutlara ulaştığını gözler önüne seriyor.

Ordu valisi Tuncay Sonel, olarak  son alınan karalara göre, hatta kendiniz dahi halk denetimlerine çıkıyor, uyarıcı tedbirler alarak , tedbirleri oldukça sıkı tutuyor, iki kişi sosyal mesafeyi korumadığı zaman cezai işlem uygulanıyor.

Peki o zaman binlerce kişi AKP kongresine katıldı, bu yasal diyeceksiniz. Şimdi de AKP’nin il binası tıklım tıklım dolu olarak ziyaretler yapılıyor, üstelik mesafe koruması da yok. Başkanlar düşman çatlatırcasına birbirine sarılıyor. Parti ziyaretleri ev ziyaretleri kadar tehlikeli ve sakıncalı değimlidir? Bu rezaleti önlemek için AKP İl binasının kapısına Pandemi tedbirlerini uygulayacak bekçi-polis görevlendirilmesi gerekmez mi?


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
ESNAF DESTEK PROJESİ’NİN BAŞVURULARI BAŞLIYOR..Önceki Haber

ESNAF DESTEK PROJESİ’NİN BAŞVURULARI BAŞ...

Altınordu Belediyesinden öğrencilere tablet desteği..Sonraki Haber

Altınordu Belediyesinden öğrencilere tab...

Facebook Yorum

Yorum Yazın