Kıskananlar Sefa Okutucu’yu hedef aldılar.

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
Kıskananlar Sefa Okutucu’yu hedef aldılar.
Ordu Büyükşehir Belediyesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen Çevre Koruma Dairesi Başkanı Sefa Okutucu ile ilgili görüntüler bazı gazetelerde manşet olarak değişik görüşlerde yorumlanıyor. Yani kendileri yapamayan bazı kişiler Sefa Okutucu’yu kıskanmaya ve çekememeye başladılar..

Şimdi yerel seçimler geliyor. Belediyelere aday olmak isteyen veya  leke  düşürüp, karalamak isteyen bu kurumlarda  çalışanlara karşı  her türlü oyun-bozanlık ve şantaj gibi çeşitli oyunlar oynanmak isteyenler artacaktır.  Önce  bu konuda çok dikkatli ve tedbirli olmak gerek.

Sefa Okutucu ne yapmıştı, bir kadını havaya kaldırıp indirerek  başının üstüne çıkarıyor ve baş tacı yapıyor, ona olan sevgi ve saygısını göstererek  ona değer veriyor, sempati davranıyordu. Bunu da fırsat bilen bir gazeteci müsvettesi kameraya alarak sosyal medyada servis etmişti.

Buna skandal görüntü diyen ve “OBB'de bir garip olay! önce görevden aldılar sonra ödüllendirdiler! vs.” diyerek görev yeri değişen Sefa Okutucu OSKİ’de  müdürlük görevine getirildi. Şimdi buna da tepki gösterilmeye başlandı.  Ne yani Sefa Okutucu hırsızlık, yolsuzluk mu yaptı, yetim hakkı mı yedi? Birilerinin namusuna mı göz dikti? Sarkıntılık mı yaptı,  hırsızlık mı yaptı? Bunları yaptıysa Sefa hakkında en ağır eleştirilerimizi ve tepkilerimizi her zaman biz de göstermeye hazırız. Ama adamın özel hayatı ile uğraşmak birilerinin çok hoşuna gidiyor.  Biz ve siz bütün erkekler hanginizin özel hayatı yok, hanginiz bir kadının koynunda yatmıyorsunuz, veya bir metresiniz yok, sevgilinizle özel hayatınız yok?  Sefa’nın sempatisine tepki göstererek kıskanmanıza gerek yokki!..

KISKANANLAR ÇATLIYOR!..

Şimdi kısaca  bir örnek verecek olursak, bilindiği gibi günümüzde kadına şiddet ve kadın cinayetleri  her gün artmaya devam ediyor.  Ne yani, Sefa bey kadını dövse, şiddet uygulasa, ona işkence yapsa daha mı iyi olurdu?  O zaman haber yapmaya bile korkardınız.. Adam özel hayatına giren bir kadına sevgisini, saygısını göstermiş, baş tacı yapmış.

Bunu beceremeyen, kadının değerini bilmeyen, onlara önem vermeyen bir gurup kendileri kadın sevgisinden ve kadının değerini bilmedikleri için güya tepki göstererek yanlış yaptığı konunda tepki gösteriyorlar.

Her erkeğin veya kadının kalbinde bir kadın sevgisi, bir kadın aşkı yatmaktadır.  Bu da herkesin özel bir hayatıdır.  Şikayet konusu olmayan kimseyi de ilgilendirmez.

Aslında bu konuya tepki  gösterenler, haber  yapanlar Sefa Okutucu’yu kıskanıp hazmedemeyenler,  çatlayanlardır,  onu karalamaya çalışanlardır.

Lütfen kimsenin sevgisini aşkını kıskanmayın. Kıskananlar çatlasın diyoruz. Siz de kadınlara şiddet göstermek, onları küçük düşürmek, kadının haklarını vermeyenler, sevgisinden anlamayanlar,  sizler de kadının değerini anlayın onlara hak ettiği sevgi ve  saygıyı gösterin. Gösterin ki, erkek olduğunuz  anlaşılsın..

 

 

 


Amatör Futbol sahaları yeni sezona hazırlanıyor..Önceki Haber

Amatör Futbol sahaları yeni sezona hazır...

ORDU’NUN YENİ TURİZM ROTASI FATSA ADASI OLDU..Sonraki Haber

ORDU’NUN YENİ TURİZM ROTASI FATSA ADASI...