3- İnka Tescil SECCADE YAN TARAF
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri SECCADE YAN TARAF

Kaymakama “YAZIKLAR OLSUN” demişti.. O haber silindi..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kaymakama “YAZIKLAR OLSUN” demişti.. O haber silindi..
Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) 1. Lig B Grubunda mücadele eden Akkuş Belediyespor, 16 Aralık tarihinde Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde yapacağı maç için Adilcevaz ilçesine gitmiş ve takım oyuncularını kapalı spor salonundan çıkaran Adilcevaz kaymakamı Turhan ÇİL’e Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci, haklı olarak “YAZIKLAR OLSUN” diyerek tepki göstermişti. Ancak, o haberlere şimdi ulaşılamıyor.

Bitlis'in Adilcevaz ilçesinin Türkiye Şehit Aileleri (TÜRŞAD) GKY-DER Voleybol Takımı ile erteleme maçı için Adilcevaz ilçesine giden Akkuş Belediyespor oyuncuları maç öncesi kapalı spor salonunda antrenman yaparken, ilçe kaymakamı kendi çocuğunun çalışacağı için Akkuşsporlu oyuncuları salondan çıkarttırdığı konusunda gösterilen tepkiler Ordu yerel basını ve bir çok sosyal medya sayfasında yayınlanmıştı.

EN BÜYÜK TEPKİYİ BAŞKAN DEMİRCİ GÖSTERMİŞTİ.

Aynı gün olayı duyan Akkuş Belediye başkanı ve kulüp başkanı İsa Demirci haklı olarak bu haksızlığa  tepki göstererek YAZIKLAR OLSUN, bu nasıl Kaymakam” başlığı altında eleştirilerde bulunarak Kaymakamın hareketini kınayan bir açıklama yayınlamıştı.

Aynı konu Akkuş Belediye sitesinde,  Ordu yerel medyası ve bir çok sosyal medya sayfalarında yayınlanarak yaşanan olaya karşı Kaymakam Turhan ÇİL’e adete tepkiler  yağmıştı.

BAŞKAN KAYMAKAMDAN KORKTU MU?

“SAYFA BULUNAMADI..”

Bu olayı haber yapan başta Akkuş Belediye sitesi ile Ordu’nun bir çok yerel haber ve sosyal medya yöneticileri haberi yayından kaldırdılar. Googlede haberi tıkladığınızda ise karşınıza  “SAYFA BULUNAMADI..”diye bir link çıkıyor. Yani Kaymakamın yaptığı bu davranış konusunu içeren haberlerin tümünün yayından kaldırıldığı görülüyor.

Konuyu inceleyip araştırdığımızda ise, Kaymakamlıktan bir görevli bütün yayın kuruluşlarını telefonla arayıp  haberi yayından kaldırttığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Olay öncesi yaptığı açıklama ile adeta kaymakama ateş püsküren Akkuş Belediye başkanı İsa Demirci her konuda öyle kolay kolay pes eden biri olmadığı halde haberin silinmesi ise şaşkınlık yaratarak acaba başkan Demirci kaymakamdan korktu mu? Sorusunu akla getiriyor. Haberi silerek yayından kaldıran yerel medya mensupları da telefon açan kişiyi kıramadık diyorlar.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Belediyenin borcunu ödemek için Cami arsasını sattı.Önceki Haber

Belediyenin borcunu ödemek için Cami ars...

BAŞKAN VE EŞİNDEN HAYVAN SEVGİSİ..Sonraki Haber

BAŞKAN VE EŞİNDEN HAYVAN SEVGİSİ..

Facebook Yorum

Yorum Yazın