4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

KARAVANLAR GELİYOR.. ZENGİNLER YAŞADI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KARAVANLAR GELİYOR.. ZENGİNLER YAŞADI..
Güzel bir projeye imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Ordu’yu karavanların buluşma noktası yapacak olan Karavan Park için proje çalışmalarına başladı. Efirli sahiline kurulacak olan karavanlarda kimler, kalacak, ücretli mi olacak, bu konuda bir açıklama yapılmadı ama, bu iş yine zenginlere yarayacak gibi gözüküyor. Yani zenginler yaşayacak..

Karadeniz Bölgesi'nde, uçsuz bucaksız ormanları, bol oksijenli yaylaları, kanyonları, gölleri ve şelaleleriyle eşsiz güzelliklere sahip olan Ordu, turizme yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Turizmin gözde merkezlerinden birisi haline gelen Ordu, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in yeni turizm hamleleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Bu kapsamda yeni bir çalışmaya imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, son dönemlerde ilginin arttığı karavan turizmini yaygınlaştırmak ve Ordu’yu karavanların uğrak noktası haline getirmek amacıyla Karavan Park projesi çalışmalarına başladı.

                                                                                                                                                                                  

KARAVANLAR YEŞİL İLE MAVİNİN BİRLEŞTİĞİ YERDE BULUŞACAK

Ordu Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından projelendirilerek Perşembe sahil yolu üzerinde bulunan Efirli mevkiinde yaklaşık 10 bin 500 metrekare alan üzerine yapılması planlanan Karavan Park’ın Ordu’nun turizmine önemli katkılar sunması hedefleniyor.

ZİYARETÇİLERE HER TÜRLÜ İMKAN SUNULACAK

Her türlü imkanın ziyaretçilere sunulacağı Karavan Park projesi içerisinde 24 adet karavan park, her bir karavana ait yeşil alan, temiz su, elektrik, sosyal donatılar, güvenlik ve otopark alanı yer alacak.

Kısa süre içerisinde hayata geçirilmesi planlanan proje ile Ordu, karavan tutkunlarının gözde mekanlarından bir tanesi olacak.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AŞEVİNDE KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNIYOR..Önceki Haber

AŞEVİNDE KAZANLAR ONLAR İÇİN KAYNIYOR..

Hayat normale dönsün, Vakalar daha çok azalacaktır..Sonraki Haber

Hayat normale dönsün, Vakalar daha çok a...

Haber Yorumları

 • Bilgi keskin05-05-2021 23:23

  Karavanlarım orduda konaklama yerinin olması bence harika olur , gelir getirisi olur , park ücreti işçilik ve turizme katkısı olur trızmin olduğu yerde esnafın yüzü Güler .

Facebook Yorum

Yorum Yazın