4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

“KAMYON” OYUNU TİYATROSEVERLERLE BULUŞTU

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“KAMYON” OYUNU TİYATROSEVERLERLE BULUŞTU
Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT), yarım asrı aşkın süredir kentin kültür ve sanat hayatına ışık tutmaya, Ordulu sanatseverleri bir birinde güzel oyunlarla buluşturmaya devam ediyor.

Yeni bir oyunla sanatseverlerin huzuruna çıkan OBBKT, Mehmet Baydur’un yazdığı Orkun Öngen’in yönettiği “Kamyon” isimli tiyatro oyunuyla perde dedi. Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosunda ilk kez izleyicilerle buluşan komedi oyunu “Kamyon” izleyenleri kendine hayran bıraktı. Zorlu hayat koşulları içinde yardıma muhtaç kalmış kendi çaresizlikleri ile baş etmeye çalışan köylü kesiminin yalın hikâyesini konu edinen “Kamyon” oyunu sanatseverlerin beğenisini kazandı.

KAMYON” TAM NOT ALDI

Ahmet Rıfat Çol (Necati), Cemil Gündüz (Abuzer), Bülent Öztürk (Recep), Bülent Reisoğlu (Zülfü), Ömer Temiz (Zeynel) ve Emrullah Yazıcı (Şaban) gibi deneyimli isimlerin rol aldığı iki perdelik oyun, hem konusu hem de oyuncu performansları ile Ordululardan tam not aldı.

YÖNETMEN ÖNGEN: “BAŞKANIMIZ DR. MEHMET HİLMİ GÜLER’E TEŞEKKÜR EDERİZ”

Oyun sonrası açıklamalarda bulunan “Kamyon” oyununun yönetmeni Orkun Öngen, çok özel bir akşam yaşadıklarını ve çok mutlu olduklarını söyledi. Konuşmasında Ordu Büyükşehir Belediye BaşkanıDr. Mehmet Hilmi Güler’e de teşekkürlerini ileten Öngen, “Öncelikle çok mutluyum. Bu uzun pandemi arasında tiyatroya aç kalmıştık. Bu sebeple o enerjiyi ve o heyecanı bekliyorduk. Gerçekten çok güzel bir akşam oldu. Ordu seyircisi de bizi yalnız bırakmadı. Çok güzel bir ilgi vardı. Oyuncularımız, teknik ekibimiz çok mutlu. Bize bu imkânı sağlayan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ediyoruz. İyi ki varlar ve iyi ki elleri bu tiyatronun üzerinde ve iyi ki bize bu destekleri sunuyorlar” dedi.

SANATSEVERLERDEN BAŞKAN GÜLER VE OBBKT’YE TEŞEKKÜR

OBBKT’nin sahnelediği “Kamyon” oyunu sonrası duygu ve düşüncelerini dile getiren Ordulu sanatseverler, muhteşem bir akşam yaşadıklarını belirttiler. OBBKT’ye oyun için teşekkürlerini ileten ve oyunu çok beğendiklerini dile getiren sanatseverler, “Çok güzel bir akşam yaşadık. Oyun ve oyuncular muhteşemdi. Bizlere bu imkânı sunan ve bu güzel akşamı yaşatan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve oyunun hazırlanmasında emeği geçen yazar, yönetmen, oyuncu ve teknik ekibe teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

HER HAFTA SALI VE CUMA GÜNÜ İZLEYİCİ İLE BULUŞACAK

Mehmet Baydur’un yazdığı Orkun Öngen’in yönettiği oyun, güçlü oyuncu kadrosuyla her hafta salı ve cuma günleri saat 20.00’de OBBKT’de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TEKEL BAYİLERİ DONDURMA SATMAYACAK..Önceki Haber

TEKEL BAYİLERİ DONDURMA SATMAYACAK..

Gürgentepe’de PTT. ile ilgili söylentiler asılsız çıktı..Sonraki Haber

Gürgentepe’de PTT. ile ilgili söylentil...

Facebook Yorum

Yorum Yazın