4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

İSTOR Ajansın gönderdiği haberlere inanmayın..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İSTOR Ajansın gönderdiği haberlere inanmayın..
Gündemde bir haber ajansı var. Adı “İSTOR AJANS” Ordu ile ilgili bazı haberleri bizlere servis ediyorlar, yani bizi kandırmaya ve yanıltmaya çalışıyorlar. Bizde bu haberleri yayınlayarak kamu oyu ile paylaşıyoruz. Ancak, gönderdikleri bazı haberlerin aslı olmadığını, yalan haber yaptıklarını ve birilerini karalamaya çalıştıklarını tespit ettik. Soruyoruz, bu haber ajansı kimlere ait? Neden yalan haber servis ediyorlar? Yetkilisi ve sorumlusu kimse erkek gibi çıksın ortaya!.. Yoksa yerel basını keri yerine koyarak kimse kullanmaya çalışmasın..

YÖN Gazetesi olarak her kim olursa olsun, yalancıların, sahtekarların, hırsızların, şantajcılarıın ve  dolandırıcıların karşısında olmaya ve halkımıza duyurmaya devam edeceğiz. “İSTOR AJANS” adı altında gönderilen haberin yalan ve yanlış olduğu, birilerini karalamak için gönderildiğini anlayınca kendilerine e-mail göndererek, bu ajansın sorumlusu kimdir, yeri ve adresi iletişim bilgileri neresidir diye sorduğumuz halde 15 gündür hala tarafımıza bir cevap verilmedi. Bu konuda bir çok gazeteci arkadaşlarımızla irtibata geçerek bilgi istedik. Ajansla ilgili kimsenin bilgisi olmadığını ve tanımadıklarını söylediler. Ancak, bazı kişiler, bu ajansı yönetenlerin Ordu Büyük Şehir Belediyesi içersinde gizli bir gurup tarafından yöneltildiğini tahmin ettiklerini söylediler. (Bu sadece tahmin ve söylentidir, kimseye iftira atamayız)

YALAN OLUR DA BU KADAR DA OLMAZ..

Söz konusu ajans en son 3 Eylül günü bizlere ve bir çok basın-yayın organlarına gönderdiği bir haberinde  “CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ORDU MİLLETVEKİLLERİNDEN RAHATSIZ “ başlığı adı altında Milletvekillerini karalanmaya çalıştığını anladık. Evet, milletvekilleri çalışmıyor, hizmet yapmıyor ama, son gönderilen haber tamamen asparagas.. Şunu da belirtmek istiyoruz ki; bir haber ajansının, bir haber sitesinin mutlaka künye ve iletişim bilgileri olması gerekir. Bu bilgilerin olmadığı bir haber yayın organlarının haberlerine asla inanmayınız.

Çünkü, aşağıda aynen yayınladığımız haberi incelediğimizde adı geçen haberin en az yüzde 80’lik bir bölümünün yalan ve yanlış, iftira dolu olduğunun farkına vardık. İşte o yalan ve yanlış haberi aynen aşağıda yayınlıyoruz. Bilgi sahibi olanlar haberin ne kadar yalan olduğunu anlayacaklardır.

Haberin başlığı ve içeriği hakkında hiçbir değişiklik yapmadan  aynen aşağıda yayınlıyoruz.

“CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ORDU MİLLETVEKİLLERİNDEN RAHATSIZ “

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ordu Milletvekillerini radarına aldı. Ordu Milletvekillerinin genel siyaset ve hizmet alanında yeterli görmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, sel felaketinin yaşandığı Giresun Dereli’yi ziyaret ettiği 31 Aralık 2020 Pazartesi günü Ordu-Giresun Havalimanındaki karşılamaya Ordu milletvekillerini davet etmediği ortaya çıktı.

ŞEHİT CENAZESİNE KATILMADILAR. 

              (Yalana bakın)

Son dönemde yaşanan gelişmeler AK Parti Ordu Milletvekilleri ile Ordu teşkilatını tartışılır hale getirdi. Ordu’daki genel hizmet ve siyaset alanında hizmetten çok siyasi çekişmeleri tercih eden milletvekilleri ve parti teşkilatı geçen hafta yaşanan gelişmelere de kayıtsız kaldı. Giresun-Dereli’de meydana gelen sel felaketinde şehit olan Çamaş ilçesi nüfusuna kayıtlı Jandarma Uzman Çavuş Erdem Çıtır, şehit oldu. Şehit Erdem Çıtır’ın Çamaş’ta düzenlenen cenaze törenine AK Partili 3 Milletvekilleri katılmazken, CHP Ordu Milletvekilleri Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel cenazede hazır bulundu. AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin ise sadece mezar başına yetişebildi.

Ağrı'nın Doğubeyazıt ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarına karşı yürütülen harekatta şehit düşen Jandarma Komando Uzman Çavuş Çetin Ak’ın cenazesine 1, yine aynı yerde şehit olan Perşembe Soğukpınar Mahallesi nüfusuna kayıtlı 23 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Ceyhun Arslantürk’ün cenazesine 1 milletvekilinin katıldı.

Yine milletvekillerinin komşu il Giresun’da meydana gelen sel felaketinde hiçbir çalışma yapmadığı da gözlendi.

MİLLETVEKİLLERİ KARŞILAMAYA DAVET EDİLMEDİ

Ordu’da milletvekillerinin seçim bölgelerindeki sorunlar ile ilgilenmediğine ilişkin rapor alan, teşkilat bünyesinde yaşanan gelişmelerden haberdar olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Aralık 2020 Pazartesi günü Giresun’un Dereli ilçesini ziyaret etti. Ancak ziyaret öncesinde, Ordu milletvekillerinin Ordu-Giresun Havalimanındaki karşılamaya davet edilmediği ortaya çıktı. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, Cumhurbaşkanlığından aranarak karşılamaya davet edildi. Ancak Başkan Güler, geçirdiği trafik kazası sonrası istirahatte bulunması sebebiyle karşılamaya katılamadı.

Cumhurbaşkanlığı tarafından davet edilmemesine rağmen Milletvekili Metin Gündoğdu’nun havalimanına geldiği gözlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Giresun’daki temaslarında da hiçbir Ordu milletvekilinin bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.

Havalimanındaki karşılamada Ordu Milletvekilleri yer almazken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Giresun Milletvekilleri tam kadro katıldı. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Sınava girecekler Trafik kazasına takılınca, olaya vali el koydu..Önceki Haber

Sınava girecekler Trafik kazasına takılı...

Perşembe Aktaş’a Türk bayrağı astılar..Sonraki Haber

Perşembe Aktaş’a Türk bayrağı astılar..

Facebook Yorum

Yorum Yazın