4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

İsmail Çelenk’ten Memura yakışmayacak paylaşım..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İsmail Çelenk’ten Memura yakışmayacak paylaşım..
Bizleri sosyal medya sayfasından engelleyerek yayınladığımız haberlerin takibini üyelerinin dahi görmesini engelleyen Memur Sen Ordu şube başkanı İsmail Çelenk, sosyal medya sayfası Facebook sayfasında yaptığı bir paylaşım, bir çok memur sınıfının tepkilerine neden oldu. Memur Sen Ordu şube başkanı İsmail Çelenk, bizleri sosyal medya sayfasında engellediği halde yine de takip edildiğini bilmesini istiyoruz. Birileri Çelenk başkanı çok kızdırmış olsa gerek, bizde “Kızma İSMAİL, kızma!..” diyerek sakin olmasını öneriyoruz. 15 bin üyenize saygı duyun diyoruz.

Memur Sen sendikalarına bağlı her resmi kurumda çalışan binlerce memur insanlar bulunuyor. Ordu Şube başkanı İsmail Çelenk binlerce üyesi bulunan memurları temsil ettiğini unutmaması gerek. Çelenk Facebook sayfasında  “Memur Sen üyelerini tehdit etmeye bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hiçbir sokak kabadayısının gücü yetmez. “CEHALETİNİZE VERİYORUZ”diye yaptığı paylaşıma tepkiler karşısında kendi yandaşları tarafından da yorumlarla destek verildiği görülüyor. Ne oluyor acaba, sosyal medya aracılığı ile birilerini tehdit ederek çete mi kuruyorsunuz?

Ancak, yapılan paylaşım görüldüğü gibi adeta bir sokak kabadayıları veya mafya temsilcileri gibi birilerine cevap verilerek sanki göz dağı verilmişe benziyor. Okumuş, aydın, tahsilli, eğitim ve öğretim camiasına örnek olunması gerekirken, memur camiasını temsil eden bir başkana hiç de yakışmadığı gibi kötü örnekler  sergilendiği açıkça bellidir.

Sendikalar arasında rekabet mahiyetinde mücadele olabilir. Birileri demokratik bir yarış olarak başkan ve yönetim değişikliği isteyebilir. Ama, bunu sokak kabadayılığına çevirmek, gücünüz yetmez diyerek zoraki, üyelere veya rakibinize sosyal medya üzerinden tehdit eder gibi mesaj göndermek binlerce üye memurları temsil eden bir Memur Sen başkanına asla yakışmıyor.

Bizler Memur Sen hakkında daha önce yaptığımız olumlu ve  olumsuz eleştirili yayınlarımız nedeniyle, 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi öncesine kadar başkan İsmail Çelenk’in üyelerinin hesaplarını Bank Asya üzerinden yapılarak zorla hesap açtırıldığı konusunda başkan Çelenk’in FETÖ olayı ile ilgili soruşturulması gerektiği konusunda  yaptığımız haber nedeniyle başkan Çelenk, bundan adeta rahatsız olmuş ve bizleri sosyal medya sayfasından engelleyerek bu haberlerin Ordu genelinde 15 bin civarında olan üyeleri tarafından da  görülerek okunmasın ve öğrenilmesine de engel olmuştu.

Fakat, başkan Çelenk, şunu çok iyi bilmelidir ki; bizi bir engelleyen olunca okuyan ve takip eden sayımız bin kişi daha artıyor.  Sizin yaptığınız paylaşımda “Sokak kabadayılarının gücü yetmez”diyorsanız, sizlerin gücü de bizi engellemeye yetmeyecektir. Sosyal medyada engellemek, telefon numarasını engellemekle, bizlere değil, en büyük yanlışı üyelerinize yapıyorsunuz. Bu davranışınız, gelecek sendika seçimlerinde sizlere zarar verebilir. Bu camia bunların hesabını size sokakta değil, demokratik bir ortamda sandık başında sorabilir. Bizden şimdilik hatırlatması..


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mayıs yedisi Corona nedeniyle boş teknelerle kutlandı ..Önceki Haber

Mayıs yedisi Corona nedeniyle boş teknel...

65 YAŞ ÜSTÜ SEYAHAT GENELGESİ YAYINLANDI..Sonraki Haber

65 YAŞ ÜSTÜ SEYAHAT GENELGESİ YAYINLAND...

Facebook Yorum

Yorum Yazın