3- CMİLE EV
4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

İş adamı Muhittin Sert’ten başkan Tandoğan’a destek geldi..

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
İş adamı Muhittin Sert’ten başkan Tandoğan’a destek geldi..
AK Partili Perşembe Belediye başkanı Mustafa Sayım Tandoğan’ın geçen hafta yaptığı basın açıklaması ile Perşembe ilçesine Adalet Yüksek okulu yapılması konusunda Ordu Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan’a çağrıda bulunmasına Perşembe halkının yanı sıra İstanbul’dan da destek geldi.

Perşembe Belediye başkanı M. Sayım Tandoğan, geçtiğimiz hafta AKP İlçe başkanı Mehmet Çalış, Oda başkanları, STK’lar ve Mahalle muhtarları ile toplanarak bir basın açıklaması yaparak, Ordu Üniversitesi rektörü Ali Akdoğan’a çağrıda bulunarak sitemde bulunmuşlardı.

Perşembe’li iş adamı ve Perşembe sevdalısı Muhittin Sert ise sosyal medyada yaptığı paylaşımında Ordu Üniversitesi rektörüne tepki göstererek başkan Tandoğan’a da destek vereren bir çağrıda bulundu.

Sert, sosyal medyasında yaptığı paylaşımında, “Sayın Tandoğan’ın yanındayız. Rektör devletin memurudur. Bir başkan, bir  rektöre söz geçiremiyorsa, bir ilçenin kaderi ile oynamaya hakkı yok. Derhal istifa etmelidir”diye tepkilerini dile getirdi.

Bilindiği gibi iş adamı Muhittin Sert, Perşembe ilçesi Alınca Mahallesinden olup, İstanbul’da gerek özel ve gerek Perşembeliler derneği aracılığı ile İstanbul’da yaşayan hemşerilerine maddi ve manevi olarak  yaptığı  hizmetlerle tanınan öz bir Perşembeli’dir.


YAŞAR ŞAHİN’E SAHİP ÇIKTI, HAPİS CEZASI ALDI..Önceki Haber

YAŞAR ŞAHİN’E SAHİP ÇIKTI, HAPİS CEZASI...

Kaymakamlık personeli evinde ölü bulundu..Sonraki Haber

Kaymakamlık personeli evinde ölü bulundu...