AŞKIN KANDİL - evde kal

İş adamı Erol Batuk Perşembe’li gazetecileri ağırladı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İş adamı Erol Batuk Perşembe’li gazetecileri ağırladı..
“Sen etrafındakileri bulduğun için değil, etrafındakiler seni buldukları için sevinsinler. Zira bir’in kitleyi bulması kolay, kitlenin bir’i bulması zordur. Milliyetçilik sevgisi ana rahminde değil, baba kucağında başlar" Bu önemli ve örnek alınması gereken özlü bir sözle küçük bir ilçenin çok önemli bir konumunda bulunan ve örnek alınması gereken her ana, babanın yetiştiremediği ve topluma nasip olmayan hizmet aşığı bir iş insanı, gönlü milliyetçilik duygusuyla şefkat ve sevgiyle dolu, hizmet arzusu ve isteği ile yarışmak isteyen iş adamı Erol BATUK, Perşembe’li gazetecileri ağırlayarak bir hafta sonu kahvaltısı için VONA PARK’ta, park etmemize vesile oldu..

İş adamı Erol Batuk’un teklif ve davetine kendisini kırmayarak icabet eden Perşembe’li ve Ordu ile Perşembe’de görev yapan yerel gazetecileri ağırlamaktan gurur duyduğunu ifade eden Erol Batuk, Perşembe’nin güzel ve gözde bir mekanı olan VONA PARK’ta, biz gazetecilere karşı verdiği önem ve değerli anlayışı sonucu  her zaman söylediğimiz  bir sözümüzü daha hatırlatmak istiyoruz.“İnsanın  sağlığında kıymetini bilmeyenler, öldükten sonra destanını yazsalar ne olur?” İşte bizler bazen, kıymetli ve memleket aşığı olan insanları öldükten sonra hatırlamaya alışmış bir toplum haline gelmiş bulunuyoruz. Değer, kıymet bilmek, anlamak ve bu gibi insanların sağlıklı,  başarılı bir dönemlerden geçtiği zamanı çok iyi değerlendirmek gerekiyor.

İşte bugün Perşembe ilçesine farklı bir gün, farklı bir ortam ve güzel bir sohbet vardı.. TPM Asansör Makina Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı, Perşembe Vona Park Düğün ve kongre merkezi ile Vona Park Cafe Restorant Sahibi Erol Batuk, Gazeteci Arif Kalafat, gazetemiz İmtiyaz Sahibi Gazeteci Osman Şahin, Ordu Cesur İmtiyaz Sahibi Gazeteci Berkant Doğan, İstikbal gazetesinden gazeteci Duygu Günaydın, ajans Güven Günindi ve bayan dostlarla kahvaltıda buluştuk. Neşeli ve hoş bir sohbet ortamında yapılan kahvaltıda ilçenin sosyo-ekonomik ve siyasi konularda da güzel sohbetlere vesile oldu.

Geçtiğimiz 31 Mart yerel seçimlerinde Perşembe Belediye başkanlığı için aday adayı da olan Erol Batuk, ilçeye yapacağı ve gönlünde yatan hizmetleri de gündeme getirerek, Ben işimi siyasetin geleceği için  yapmıyorum. İlçemin ve insanlarının geleceğine bakıyorum. Bir Perşembe’li olarak gönlümde yatan çok önemli projelerim vardı. Ama, nasip olursa bu düşüncelerimi Allah ömür ve sağlık verirse yaşadığımız süre içersinde yine de yapmak istiyorum. Benim amacım siyaset değil, hizmet yapmaktır” diyerek gerçek bir milliyetçi ve hizmet aşığı olduğunu bir kez daha vurgulamış oldu.

Perşembe ilçesinin siyasi çekişmeler ve haksız rekabetler sonucu çok şeyler kaybettiğini ve ekonomisinin eski dönemlere göre  daha kötü bir ortama sürüklendiğinin altını çizen Erol Batuk, anlatım ve ifadeleri ile Perşembe’nin her ileri gelen iş adamlarının, Perşembe sevdalısı siyasilerin de bu ilçenin geleceği için ellerini taşın altına koymalarını hatırlattı.

Değerli iş insanı, milliyetçi, vatansever, genç ve çalışkan Erol Batuk’a gazetecilere karşı yaptığı güzel bir misafirperverlik ve nazik davranışından dolayı teşekkür ediyor, başarılı hizmetlerinin devamında, üstün başarılar diliyoruz.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Hilmi Güler, Boru döşüyor!..Önceki Haber

Başkan Hilmi Güler, Boru döşüyor!..

AKKUŞ İLÇESİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU..Sonraki Haber

AKKUŞ İLÇESİNDE UYUŞTURUCU OPERASYONU..

Facebook Yorum

Yorum Yazın