İnka Tescil İnternet Hizmetleri
İnka Tescil İnternet Hizmetleri

İNŞANLLAH BAĞIŞ İÇİN VERİLEN SÖZLER TUTULUR..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İNŞANLLAH BAĞIŞ İÇİN VERİLEN SÖZLER TUTULUR..
Ordu’nun yerel TV kanalı olan TV 52 dün akşam insani ve örnek bir davranışta bulunarak SMA Tip1 hastası olan Demir Ali için yaptığı canlı yayında insani ve örnek bir davranışta bulundu. Ordu’lu yöneticiler ve halktan 4,5 saatte iki milyon lira destek sözü alarak tarihi bir rekor kırdılar. SMA Tip1 hastası olan Demir Ali ve ailesine de büyük umut verdiler.

Çok başarılı ve anlamlı bir kampanya yapan TV. 52 yöneticileri canlı yayında aldıkları bağış sözlerinin inşallah yerine getirilerek sözlerinde durulması halinde Demir Ali’nin tedavisi için çok az bir miktara daha ihtiyaç duyulduğu belirtildi.

SMA Tip1 hastası olan ve tedavisi için 2 milyon 100 bin  Euro gereken Demir Ali bebek için dün akşam TV52’de İsa Akçay ve Akın Çiçek tarafından yapılan canlı yayında 2 Milyon TL’nin üzerinde yardım toplandı. Son yardımlarla birlikte Demir Ali için 75 bin Euro paraya daha ihtiyaç kaldığı belirtildi.
TV 52 ekranlarında Demir Ali için düzenlenen yardım kampanyasına daha önce bir maaşını bağışlayan Ordu Valisi Tuncay Sonel dün akşam da  252 bin lira sözü verdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler adına telefonla bağlanan Genel Sekreter Coşkun Alp, Başkan Güler’in 150 bin lira bağışladığını açıkladı. 
Ordu eski Valisi olan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz 250 bin lira, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören 52 bin lira, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt 10 bin lira, MHP Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk kendisi adına 52 bin 52 TL, MHP il Teşkilatı adına da 10 Bin TL  bağışta bulundu. GÜRAKS  gurup Güray Aksoy 41 kere Maşallah sözü ile 41 bin TL. Orduspor ve İl Genel Meclisi Eski Başkanlarından Şanser Şahin de Demir Ali için 20 Bin Tl bağışladı. İl dışında bulunan Ordulu işadamları da Demir Ali’ye önemli miktarda yardım sözü verdiler.
Daha sonra İlçe Belediye başkanları da Demir Ali’ye bağış sözü verdiler. İnşallah en kısa zamanda yapılan bağışlar resmileşir ve sözler tutulur.

 “PAZARTESİ ÇOK FARKLI BİR SABAHA UYANIRIZ”
Canlı yayına katılan Demir Ali’nin annesi Ezgi ve babası İbrahim Bayraktar, Demir Ali’ye destek veren herkese teşekkür ederlerken, “Verilen sözlerin tutulacağına inanıyoruz. Bizim için Kumbarasını getirenle büyük bağış yapanlar bir. Türkiye’nin her yanından destek var. Ama Ordu evladını bir başka sahiplendi. Yiğidi öldür hakkını teslim et. Gerçekten çok başka bir yer.  Böyle güzel şehir başka yerde göremeyiz. Benim de Ordu’ya sözüm olsun, oğlum iyileşince Allah kısmet ederse. Ben de Allah’ım bana başka insanlara yardım etmeyi nasip etsin. Ordu’da bunun için çok güzel girişim yapmayı düşünüyoruz. İnşallah Pazartesi günü tüm sözler yerine getirilir ve Pazartesi çok farklı bir sabaha uyanırız.” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KORGAN CİNAYETİ ZANLISI İKİ KİŞİ TUTUKLANDI..Önceki Haber

KORGAN CİNAYETİ ZANLISI İKİ KİŞİ TUTUK...

ALTINORDU BELEDİYESİ HAYVANLARI UNUTMADI..Sonraki Haber

ALTINORDU BELEDİYESİ HAYVANLARI UNUTMADI...

Facebook Yorum

Yorum Yazın