AŞKIN KANDİL - evde kal

İmza töreninde Belediye başkanını yok saydılar!..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İmza töreninde Belediye başkanını yok saydılar!..
Kimse bahane yapmasın, hizmet yapıyoruz diye çıkıp ortaya övünerek konuşmasın. Gülyalı Aile Sağlığı Merkezi’nin Yapımını Üstlenmek İsteyen Hayırsever insan Hüseyin SAKAOĞLU ile Protokol İmzalandı. Gönderilen basın bültenine göre, İmza töreni Valilik makamında yapıldı. Elbette ki, fotoğraflar yalan söylemez. Valilik makamında imzalanan protokol görüntüsünde Gülyalı eski Belediye başkanı Talip Şen var. Ancak, şu andaki başkan Ulaş Tepe’nin bu imza töreninde neden olmadığını öğrenmek istiyoruz. Bu gibi önemli bir hizmete imza atılırken, Belediye başkanının siyasi görüşü farklı diye çağrılmadıysa, yapılan hizmetin ve hayırseverliğinde hiçbir önemi ve faydası yok diyebiliriz. Ordu’da siyasi ayrımcılık yapanlar, haddini aşmaya başladılar. Seçilmiş kişiyi Belediye başkanı yerine saymazsanız, bu milletin huzurunda sizler de yok sayılırsınız..

Öncelikle bu gibi önemli bir hizmetin masrafını karşılayacak olan iş adamımızı Ordu kamu oyu adına tebrik ediyor ve kutluyoruz. Gülyalı’ya hizmet yapacaksınız, protokol imzalayacaksınız, bu imza valinin makamında atılacak, imza töreninde Belediye başkanı olmayacak. Hadi diyelim ki; başkan Ulaş Tepe’nin İmza töreninin yapıldığı anda işi vardı katılamadı diyelim. O zaman eski Belediye başkanı Talip Şen bu törene neden çağrıldı, şu anda kimi temsil ediyor? Hangi kurumu temsilen buraya katılmıştır. Bu nasıl bir anlayıştır. Talip burada, Ulaş nerede? Bize birisi doğruları anlatsın. Gülyalı Belediye başkanı 31 Martta küme düşen halen Talip Şen mi, yoksa şampiyon olan, yeni seçilen Ulaş Tepe mi?

Ordu Valisi Seddar YAVUZ’un Makamında, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa KASAPOĞLU ile Gülyalı Aile Sağlığı Merkezi’nin yapımını üstlenmek isteyen hayırsever insan Hüseyin SAKAOĞLU arasında imzalanan protokol ile Gülyalı İlçesi Gülistan Mahallesinde Ordu il sağlık Müdürlüğüne tahsisli yerde Aile Sağlığı Merkezi yapılacak.

Yapılacak olan Gülyalı Aile Sağlığı Merkezinin zemin katında 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Entegre Sağlık Tesisi, binanın 1. Katında 3-4 hekimli Aile Sağlığı Merkezi, 2. Katında ise eğitim ve toplantı salonu yer alacak..

Aile sağlığı merkezinin önümüzdeki günlerde başlanacak olan inşaatın kısa sürede bitirilerek hizmete açılması planlanmaktadır.

Proje tamamlandığında ise isim hakkı talebi doğrultusunda sağlık tesisinin ismi “GÜLYALI BİRSEN-İHSAN SAKAOĞLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ olacak.

Gülyalı İlçesine kazandırılacak olan sağlık tesisi için desteklerini esirgemeyen Vali Sayın Seddar YAVUZ’a ve hayırsever vatandaşımız Hüseyin SAKAOĞLU’na  böyle bir vefakar davranışı nedeniyle teşekkür ettiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Altınordu’da Asansör soygunculuğuna son verildi..Önceki Haber

Altınordu’da Asansör soygunculuğuna son...

Vergi temsilcileri, vergi ödeyicilerini ziyaret ettiler..Sonraki Haber

Vergi temsilcileri, vergi ödeyicilerini...

Facebook Yorum

Yorum Yazın