4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF

İlk etapta 4.500 yumurta tavuğu dağıtıldı..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İlk etapta 4.500 yumurta tavuğu dağıtıldı..
Ordu’nun yeni markası için üreticiye ilk teslimatlar yapılmaya başlandı. Altınordu Belediyesinin Ordu’yu organik yumurta üretiminde Türkiye markası yapma hedefiyle başlattığı yüzde 50 hibe destekli ‘52 BİN YARKA DAĞITIMI’ projesinde ilk etap tamamlandı. Başkan Tören, “Güçlü olmanın yolu üretimden geçiyor” dedi

Başkan Aşkın Tören’in üreticilerle gerçekleştirdiği toplantının ardından verdiği talimat doğrultusunda proje faydalanıcısı 13 üreticiye 4,500 yumurta tavuğu teslim edildi.

Başkan Aşkın Tören’in öncülüğünde 30 aydır şehirde her alanda hizmet seferberliği yürüten Altınordu Belediyesi, kesintisiz devam eden klasik belediyecilik hizmetleriyle şehirde başlattığı modern değişim ve dönüşümü sürdürürken bir taraftan da Yeni Nesil Belediyecilik anlayışı ile Altınordulu’ların şehirde bir arada refah içerisinde yaşaması, istihdam alanlarının çoğaltılması, fındığa bağlı ekonomik kaynağın üretim yoluyla çeşitlendirilmesi ve nitelikli göçün tersine döndürülebilmesi adına yoğun bir mesai harcıyor.

ORGANİK ÜRETİM İÇİN START VERİLDİ..

Şehrine ve hemşehrilerine karşı sözünü yerine getiren Belediyecilik hassasiyeti ile hareket eden Altınordu Belediye Başkan Aşkın Tören’in tarımsal üretimi teşvik etmek ve üretim kaynaklarını çeşitlendirmek, aile işletmelerini faaliyete geçirerek istihdama katkı sunmak adına başlattığı projelerden biri olan ‘Organik Yumurta Tavukçuluğu’ Projesinde YARKA tavuklar sahiplerine ulaştırılmaya devam ediyor.

 “ALTINORDU BELEDİYESİ İLE ÜRETİMDE AMATÖRLÜKTEN PROFESYONELLİĞE ADIM ATIYORUZ”

Projede yüzde 50 hibe desteğinden yararlanan ve yumurta tavuklarını teslim alan üreticiler, “Altınordu Belediyesinin destekleriyle üretimde amatörlükten profesyonelliğe adım atıyoruz. Altınordu Belediye Başkanımız Aşkın Tören’e verdiği desteklerden ve her zaman yanımızda olan duruşundan dolayı çok teşekkür ederiz, Üreteceğiz ve hep birlikte kazanacağız.” sözleriyle projeden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Cemal Enginyurt, Melih Gökçek’i yerden yere vurdu..Önceki Haber

Cemal Enginyurt, Melih Gökçek’i yerden y...

BÜLBÜL DERESİ İSLAH ÇALIŞMASI YAPILIYOR..Sonraki Haber

BÜLBÜL DERESİ İSLAH ÇALIŞMASI YAPILIYOR....

Facebook Yorum

Yorum Yazın