4 -İnka Tescil İnternet Hizmetleri OTO SOLO YAN TARAF SAĞ

İKİ BELEDİYE BAŞKANI TUTUKLANDI..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İKİ BELEDİYE BAŞKANI TUTUKLANDI..
AK Partililer yavaş yavaş emellerine ulaşıyorlar. Biri FETÖ suçlaması, biri de zimmet ve irtikap suçu nedeniyle iki Belediye başkanı tutuklandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Urla Eski Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz hakkında, “Urla’yı genç bir belediye başkanımıza emanet ediyorum. Urla’yı seviyorum. Urlaları seviyorum ve başkanı Urlalılara emanet ediyorum” demişti..

İbrahim Burak Oğuz, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olduğu iddiasıyla 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ayrıca Kılıçdaroğlu'nun “İzmir’i seviyorum. Menemen’i seviyorum. Menemenlileri seviyorum. Başkanı size emanet ediyorum” sözleriyle övdüğü Serdar Aksoy, "ZİMMET" VE "İRTİKAP" suçunu işlediği iddiasıyla tutuklandı.

İzmir'de Urla Eski Belediye Başkanı İbrahim Burak Oğuz'un Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olduğu iddiasıyla 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmasının ardından Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy da "zimmet" ve "irtikap" suçunu işlediği iddiasıyla tutuklandı.

KAYA: "BİRİ FETÖ'CÜLÜKTEN CEZA ALDI, DİĞERİ YOLSUZLUKTAN TUTUKLANDI"

AK Parti MKYK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya; Urla Eski Belediye Başkanı İbrahim Burak ve Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy hakkında paylaşımda bulundu. Kaya; "Önce Urla sonra Menemen. Kılıçdaroğlu'nun övgüler yağdırarak, 'çok seviyorum, size emanet ediyorum' diyerek aday gösterdiği isimlerin hali ortada. Biri FETÖ'cülükten ceza aldı, diğeri yolsuzluktan tutuklandı. İzmir'i çok sevdiler halimiz ortada, Türkiye'yi Allah korusun!" dedi.

Mahmut Atilla Kaya, söz konusu paylaşımına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İbrahim Burak Oğuz ve Serdar Aksoy'la çekilmiş videoyu da paylaştı.

Kaynak Linki = https://www.akgazete.com.tr/haber/kemal-kilicdaroglunun-ovguler-yagdirdigi-2-belediye-baskani-da-tutuklandi-26067


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kurul kalesinde 2 bin 100 yıllık büst ve masklar bulundu..Önceki Haber

Kurul kalesinde 2 bin 100 yıllık büst ve...

24 Kasım’da doğan Öğretmenlere doğum günü pastası..Sonraki Haber

24 Kasım’da doğan Öğretmenlere doğum gün...

Facebook Yorum

Yorum Yazın